Sitemizde Toplam 2616 Film, 35 Kategori ve 2592 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

12 Öfkeli Adam izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
12 Öfkeli Adam izle

12 Öfkeli Adam (12 Angry Men) 1957 Filmi Full HD izle

12 Öfkeli Adam filmi, cinayet suçundan yargılanan bir genç için karar vermekle yükümlü olan 12 jüri üyesinin karar verme sürecini beyaz perdede konu ediyor.Latin genç bir adam babasını öldürmek suçundan tutuklanır.Gencin mahkemeye sunmuş olduğu savunma zayıftır ve olan biteni duyduklarını söyleyen pek çok insan vardır.Sanığın suçlu bulunması halinde idam edilerek yaşamına son verilecektir.12 üyeden oluşan Jüri’lerden sadece sekiz numaralı jüri üyesi Davis suçsuz hükmü yönünde oyunu kullanmıştır. Davis’in jüri üyelerini ikna etmeye çalışması esnasında her jüri üyesinin ‘suçlu’ kararı vermesinin arkasında ise, aralarında yabancı düşmanlığı, kanuna aşırı güven, çoğunluğa uyma, geçmişle hesaplaşma gibi farklı kişisel sebepler olduğu ortaya çıkacaktır.

Dram Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

1957 yapımı suç ve dram türü 12 Öfkeli Adam (12 Angry Men) filmini sitemizden türkçe dublaj ve full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: Die zwölf Geschworenen
Yönetmen: Sidney Lumet
Aktörler: Martin Balsam, John Fiedler, Lee J. Cobb, E.G. Marshall, Jack Klugman, Edward Binns, Jack Warden, Henry Fonda, Joseph Sweeney, Ed Begley
Yapım Yılı ve Ülkesi: 1957
Filmin Süresi: 96 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.