Sitemizde Toplam 2351 Film, 35 Kategori ve 2325 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

21 Bridges izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Yükleniyor, Lütfen bekleyiniz...

Google +
VK
Whatsapp
21 Bridges izle

21 Bridges Filmi 2019 Türkçe Dublaj 1080p HD izle

New York Polis Departmanında görev alan bir dedektifin şahit olduğu olayları konu alıyor. Üst üste yaptığı hatalardan dolayı herkesin gözünde değerini kaybeden dedektif eski prestijini yeniden kazanmayı çok istemektedir. Bunun için bir fırsat yaratmak isterken karşısına istediği şans çıkmıştır. Polisleri hedefi haline getirmiş bir katil New York sokaklarında çok sayıda cinayet işlemektedir. Katilin en kısa sürede yakalanması için çalışmalar başlatılmıştır. Dedektifimiz ise bu olayı yeniden güven kazanmak ve eski parlak günlerine dönmek için büyük bir şans olarak görmektedir.

Artık polis katili olan bir zanlıyı bulmak ve gerçekleri ortaya çıkartması gerekmektedir. Bu durum çok zor gibi görünse de bunu başarmak ve kendini kanıtlamak zorundadır. Ömrünü adadığı mesleği kaybetmemek için elinden ne gelirse yapacaktır. Hala bir sonuç alamasa da her dakika daha büyük bir istekle araştırmalarına devam etmek istemektedir. Araştırmaları ilerledikçe oldukça tuhaf durumlarla karşı karşıya kalmaktadır. Genç dedektif konuyu araştırdıkça polis teşkilatındaki arkadaşlarının bir suç imparatorluğuyla ilişkili olduğunu fark etmeye başlar. Bu durumun peşine düşüyor ve gerçekleri açığa çıkartmaya çalışıyor. Gün geçtikçe olaylar daha çok karışmaya ve aradığı kişi belirsizleşmeye başlamıştır. Kimi aradığını bilmeden oradan oraya koşturmaya devam etmektedir. Gerçeklerle yüz yüze geldiğinde büyük şok yaşayan genç dedektifin hikâyesini konu alan 21 Bridges filmini nefessiz izleyeceksiniz.

21 Bridges filmi yapımı, konusu ve çekimleriyle olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da ilgileri üzerinde topluyor. Daha öncesinde onlarca başarılı film ve dizilerde izlediğimiz oyuncuları bir araya getiriyor. Başrolde eski filmlerinden de hatırladığımız Chadwick Boseman bulunuyor. Başarılı aktöre eşlik eden isimler de en az kendisi kadar ilgi çekici. Çoğunlukla rol aldığı aksiyon ve gerilim filmlerinden tanıdığımız Sienna Miller da başrole eşlik eden isimlerden. Keith David de ekibe eşlik eden ünlü ve özel isimlerden bir tanesi. Her saniyesi aksiyonun zirvesinde geçecek olan filmin konusu da oldukça heyecanlı bir dedektif öyküsü barındırıyor.

Gerilim ve aksiyon filmi meraklılarının severek izleyeceği 21 Bridges film süresi boyunca tüm heyecanı seyirciye hissettirecek. ABD yapımı olan filmin kadrosu da oldukça kuvvetli. Filmin yönetmeni İrlandalı ünlü yönetmen Brian Kirk’tir. Brian Kirk daha önce birçok başarılı film ve dizilere imza atmıştır. 2 saat 25 dakikadan oluşan filmde gerilim ve aksiyonun zirvesine çıkacak, tüm maceraya heyecanla ortak olacaksınız.

21 Bridges izle 2019 yapımı Suç, Gerilim ve Dram filmi Türkçe Dublaj ve Full HD seçenekleriyle birlikte sizlere sunuyoruz.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

21 Bridges izle 2019 yapımı Suç, Gerilim ve Dram filmi Türkçe Dublaj ve Full HD seçenekleriyle birlikte sizlere sunuyoruz.

Filmin Orjinal Adı: 21 Bridges
Yönetmen: Brian Kirk
Aktörler: Chadwick Boseman, Sienna Miller, J.K. Simmons, Stephan James, Taylor Kitsch, Keith David, Alexander Siddig, Louis Cancelmi, Victoria Cartagena, Gary Carr, Morocco Omari, Chris Ghaffari, Dale Pavinski, Christian Isaiah
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Çin / Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 99 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X