Sitemizde Toplam 3258 Film, 37 Kategori ve 3646 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

2177 San Francisco Hackerları Sever Filmi 1080p HD izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
2177 San Francisco Hackerları Sever Filmi 1080p HD izle

Gözlerini bir süre sonra açtıktan sonra kendisinin kim olduğunu bilmeyen bir adamın geçmişteki anıları yoktur. İçinde bulunduğu durumun farkına sonradan varan adam, bir anda suikastçiler ile aksiyon dolu bir koşuşturma yaşar. Adamın karısı oldukça sert ve havalı bir yapıda olan polis memurudur. Karısı adamı bulmak için büyük mücadeleler verir. Bu mücadele onun için pek umut vaat etmemektedir. Giriştiği mücadele onun için karanlık günlerin hayatına girmesine sebep olacaktır. Bayan polis bu arama çalışmalarına devam ettiği takdirde kariyerinde büyük kayıp yaşamak zorunda kalacaktır. Zamana karşı başlayan müthiş mücadelenin nereye varacağını kestirmek gerçekten güç.

Bilim-kurgu türünde sinema severlerin karşısına çıkan 2177 Hackerları filminin vizyon tarihi geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Filmin vizyona gireceği tarih 03 Ocak 2020 olarak belirlendi. Bu tarihten itibaren gösterime girecek filmin büyük ilgi görmesi beklemiyor. JoseFigueora isminn yönetmenliğini ve aynı zamanda da senaryosunu yazdığı filmin çekildiği ülke ise ABD. Ülkenin San Fransisco eyaleti içerisinde çekimi yapılan filmin dikkat çekici özelliklerinden biri de yakın gelecekteki teknolojinin ipuçlarının da olmasıdır. 98 dakika süre ile çekilen filmin yapımına 2019 yılında başlandı ve hala çekimleri devam ediyor. Çekiminde büyük emek harcanan filmin en dikkat çekici özelliklerinden biri sinema severlerin aklında hep bir soru işareti bırakarakfilmin devamında bu gizemli soru işaretlerinin cevap bulmasıdır.Bu yönüyle sürükleyicilik konusunda en üst seviyeye ulaşacak olan macera ve heyecan sayesinde yüksek seyir zevkini yatmak mümkün hale geliyor. Gösterime gireceği tarihe az bir zaman kala sinema severlerin 03 Ocak 2020 tarihini dört gözle beklediğini söylemek mümkün.

Filmin ana oyuncuları arasında SeanPatrickFlanery, DominiqueSwain, MiracleLaurie, ShaneCoffey, BentonJennings yer alıyor. Başarılı bir senaryo ile yazılan film Bilim-Kurgu film piyasasına hayat verecek özellikleri içerisinde bulunduruyor. Etkileyici sahneleri ile sürekli yeni bir maceraya sürükleyen filmin her an aksiyon dolu olduğunu göreceksiniz. Sinema severlerin merakla ve heyecanla beklediği film 03 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek.

Yayınlanan fragmanda filme ait hikayeye ve gizem dolu sahneler ile göz kamaştıran bir senaryoya sahip olduğu, büyük beğeni toplayacağı tahmin ediliyor.Filmin gösterime girmesine sayılı günler kala sinema severlerin müthiş bekleyişi sürüyor. İlk olarak ABD’de gösterime girecek olan filmin ülkemizde bu tarihe yakın bir zamanda sinema severlerin karşısına çıkması düşünülüyor.

 

2019 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri
Filmin Orjinal Adı: San Francisco Hackerları Sever
Yönetmen: Jose Figueroa
Aktörler: Sean Patrick Flanery, Dominique Swain, Miracle Laurie, Shane Coffey, K.T. Tatara, Black Thomas, Michael Rose, Kelvin Han Yee, Maria Olsen, Benton Jennings
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 98 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17