Sitemizde Toplam 3400 Film, 37 Kategori ve 3960 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17 8jAw17

45 – 25 Kusursuz Cinayet izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
45 – 25 Kusursuz Cinayet izle

45 – 25 Kusursuz Cinayet 2019 Filmi 1080p HD izle

Seri katilin peşine düşen komiserlerin öyküsünü anlatıyor. Baş komiser Yavuz ve Komiser Mehmet her işin üstünden başarıyla gelen iki emniyet mensubudur.Sosyal Medya Ödülleri töreninde ödül alan sosyal medya fenomenleri vahşice öldürülmüştür. Bu olay tüm ülkede büyük yankı uyandırmıştır. Bu vahşi cinayetler İstanbul Cinayet Büro tarafından incelemeye alınır. Elde edilen ipuçları karşılarında oldukça zeki bir katilin olduğunu gösterir. Her cinayetin arkasında buldukları delillerle katili yakaladıklarını düşünseler de sıradaki kurban şüphelendikleri kişi çıkar. O güne kadar yüzlerce cinayeti aydınlatmış olan büro amirleri ilk defa böyle karmaşık bir durumla karşı karşıyadır. Seri katil arkasında kendine ait iz bırakmıyor ve işleri her seferinde daha da karmaşık hale getirmektedir. Tüm fenomenleri kaybetmeden bu katili yakalamak zorundadırlar ancak bu hiç de kolay görünmemektedir. Giderek daha da zorlaşan durum çözülebilecek midir? Yoksa tüm fenomenler zeki bir katile kurban mı gidecektir?

Türk yapımı polisiye ve macera kategorisindeki  45 – 25 Kusursuz Cinayet filmi sürükleyici bir seri katil öyküsünü konu alıyor. Daha önce birçok başarılı yapımdan tanıdığımız isimleri tepe kadrosunda taşıyan filmin yönetmeni yine en yeni ve başarılı isimlerden biri. Seni Seviyorum Adamım, Meleklerin Mucizesi ve birçok Türk yapımı korku filminin yönetmenliğini de üstlenen Biray Dalkıran bu filmde de kendine has yeteneğini sergilemiş. Yapımcılığını D. F. G. S Production ‘ın üstlendiği filmin senaryosu Ahmet Saatçioğlu imzasını taşıyor.

Türkiye’nin en yeni polisiye ve macera filmi olan 45 -25 Kusursuz Cinayet filmi oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üstüne topluyor. Türk sinemasının en yeni yıldızlarını bir araya getiren film seyrine doyulmaz öyküsüyle sizi ekranlara bağlayacak. Başrolünde Gökhan Mumcu’nun yer aldığı filmde kendisine Mehmet Baştürk eşlik ediyor. Ayrıca Beyza Nur Mete, Sercan Elikara da filmdeki dikkat çeken isimlerden. Yetenekleriyle filme apayrı bir tat katan oyuncular size ekran başında heyecan ve gerilim dolu dakikalar yaşatacak.

2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Suç Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri

45 – 25 Kusursuz Cinayet filmi vip hd izleme seçeneğiyle birlikte sitemize full eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: 45 25: #KusursuzCinayet
Yönetmen: Biray Dalkiran
Aktörler: Gökhan Mumcu, Mehmet Bastürk, Beyzanur Mete, Sercan Elikara, Ekinsu Karaata, Sibel Aytan, Arsel Karabiyik, Çetin Karakul, Simay Kaya, Caner Nalbantoglu, Emre Sariaydin, Batuhan Özgür, Okan Kiliç
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17