Sitemizde Toplam 3256 Film, 37 Kategori ve 3639 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Acı Kiraz izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Acı Kiraz izle

Acı Kiraz 2020 1080p Yerli Film izle

Bir babanın amansız hastalığa yakalanan çocuğunun iyileşmesi için gereken parayı bulmak amacıyla gösterdiği mücadeleyi ve bu bağlamda Makedonya’nın toplumsal sorunlarını konu ediniyor. Filmin başrol oyuncusu olan ve Behzat Ç. dizisinden tanıdığımız Erdal Beşikçioğlu’nun çocuğu amansız bir hastalığın pençesine düşmüştür. Çocuk için tek bir kurtuluş ümidi vardır. O da kemik iliği naklidir. Bunun için de hastaneden 50 Bin Euro tedavi masrafı istenir. Baba çaresizdir. O kadar parası yoktur. Eğer acilen o parayı bulamaz ve çocuğunu tedavi ettiremezse çocuğu hayata gözlerini yumacaktır. Bunun için baba derhal harekete geçer. Hasat mevsimidir ve kirazları satarak ihtiyacı olan parayı karşılamayı düşünür.

Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır. Makedonya’da kanunsuz yollardan para kazanan karanlık insanlar terör estirmektedirler. Vatandaşların neyi var neyi yoksa ellerinden almakta ve bu konuda da oldukça acımasız davranmaktadırlar. Baba gırtlağına kadar borca batmış sahtekar bir nakliyecinin de eline düşmüştür. Bu nakliyecinin insan kaçakçısı bir gangester ile başı beladadır. Bu sarmal dönüp dolaşır ve çocuğunu kurtarmak için çırpınan babaya kadar ulaşır. İnsanların bu gangesterin elinde görmedikleri zulüm kalmaz. Mallarına, canlarına ve kadınlarına kadar her şeye sahip olmak isteyen bu gansgester telaşlı babanın önündeki en büyük engeldir. Kirazları nakliyeciye teslim eden baba yerine ulaşmasını bekler. Ancak devreye giren gangester nakliyecinin borcu sebebiyle bu mallara el koyar. Bunu öğrenen baba çılgına döner. Çocuğu ölüm döşeğindedir ve bu kirazlardan gelecek para ile tedavisi yapılacaktır. Büyük bir çıkmaz içerisine düşen baba son çare olarak gangestere kadar ulaşır.

Onunla mücadele etmesi mümkün değildir. Kederli ve telaşlı baba çocuğunun tedavisi için gereken para için neleri göze alacaktır? Acımasız gangester insafa mı gelecek yoksa tüm gaddarlığını gösterecek midir? Çocuğun tedavisi için gerekli para tedarik edilecek midir? Çocuk ölümün kıyısından alınacak mıdır? Acı Kiraz filminde ünlü yönetmen Serdar Akar imzası bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Belçim Bilgin, Nur Fettahoğlu, Halil Ergün, Ertan Saban, Bülent Şakrak ve Luran Ahmeti yer alıyor.

2020 Filmleri, Dram Filmleri, Film izle
Filmin Orjinal Adı: Acı Kiraz
Yönetmen: Serdar Akar
Aktörler: Erdal Beşikçioğlu, Belçim Bilgin, Nur Fettahoğlu, Halil Ergün, Ertan Saban, Bülent Şakrak, Luran Ahmeti
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. shani
    shani 16 Mayıs 2020 14:55

    çok güzel bir film teşekkürler

Reklamı Kapat X
8jAw17