Sitemizde Toplam 3249 Film, 37 Kategori ve 3623 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Acı ve Zafer izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Acı ve Zafer izle

Acı ve Zafer 2019 Filmi 1080p HD izle

Dram içeren filmleri seven film tutkunlarının beğeneceği tarzda bir filmdir. İspanya yapımı dramatik filmi sizlerde artık izlemeye başlayabilirsiniz. Sinema dünyasına 11 Ekim 2019 tarihi itibariyle giriş yapacak olan Acı veZafer filmi, kaliteli içeriğe sahip olduğunu her yönden belli ediyor. Öyle ki fragmanı izleyen pek çok kişi de bir an önce filmin yayınlanmasını beklemeye geçti bile. Dram sahnelerine yer veren filmde, duygusallık ön plana çıkacak. Acı ve Zafer filmine göz attığımız zaman ise yönetmeninin ise Salvador Mallo olduğunu görebilmekteyiz. Seneler 60lı yıllara döndüğünde Molla’nın çocukluk günleri ve doğup büyümüş olduğu yerden ayrılarak ailesiyle birlikte Valencia doğru yol almasını anlatan etkileyici yapımlardan biri olmayı başarıyor.

Daha çocukken yaşadığı şehirden uzaklaşmak ona büyük bir acı verir. İleri de kendisini nelerinin beklediğinden ise tamamen habersizdir. Yaşadığı yerden daha küçük yaştan ayrılma zorunluluğu içerisinde kalır. Ailesi ile birliktebir köye göç ederler. Bu süreçten sonra istedikleri şey refahtan başka bir şey değildir. Yıllar akıp geçerken Molla’nın yaşamında da değişimler devam eder. Hem duygusal hem de dramatik sahnelere yer verilen filmde seneler 80 li yıllara geldiği zaman ise kalbinin hızla çarpmasına neden olacak ilk aşkını yakalayacaktır. Bundan sonra ki süreç Madrid’in kalbinin hızlı şekilde atmasına neden olacak bir şehir konumuna gelmesini sağlayacak. Aynı zamanda kendisi için adeta bir terapi aracı olan yazı ve sinema ile tanıştığı olaylara değindiği etkileyici bir film olmayı başarıyor. Eğer ki sizlerde farklı konuyu barındıran böyle bir filmi izlemek istiyorsanız hemen harekete geçmeye başlayabilirsiniz.

Filmin her bir sahnesine bakıldığı zaman ise Acı ve Zaferi bir arada tatma şansını yakalayan Molla’nın hayatını kapsadığına şahit oluyoruz. Molla’nın çocukluktan itibaren başından gelen olaylar, daha ileriki yaşlarda yapmış olduğu iş ve aşklarına ilişkin her bir ayrıntıya yer veriyor. Böylelikle filmi izlerken de merak ettiğiniz tüm sorularınıza çok kolay bir şekilde yanıt bulma fırsatı doğuyor. Antonio Banderas gibi ünlü oyunculara yer vermiş olan dramatik filmi sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Acı ve Zafer hd izleme seçenekleriyle birlikte türkçe dublaj ve full tek parça kalitesinde sitemize eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Leid und Herrlichkeit
Yönetmen: Pedro Almodóvar
Aktörler: Antonio Banderas, Asier Etxeandia, Leonardo Sbaraglia, Nora Navas, Julieta Serrano, César Vicente, Asier Flores, Penélope Cruz, Cecilia Roth, Susi Sánchez
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 113 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Perihan Baş
    Perihan Baş 18 Aralık 2020 02:07

    Çok güzel bir filim oldugu icin tavsiye etiler

Reklamı Kapat X
8jAw17