Sitemizde Toplam 2664 Film, 35 Kategori ve 2632 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Ahmet İki Gözüm izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
 • Fragman
Google +
VK
Whatsapp
Ahmet İki Gözüm izle

Ahmet İki Gözüm 1080p Yerli Film izle

İki Gözüm filmi, 28 Ekim 1957 yılı içerisinde ülkemizin Malatya ilinde dünyaya gözlerini açmış olan ve bir süre sonra yurtdışına çıkan Ahmet Kaya’nın hayatını beyaz perdeye taşıyor. Yaşamı boyunca karşılaşmış olduğu durumları, hayatında atmış olduğu adımları ve bu adımlardan sonra ortaya çıkmış olan dönüm noktalarının yer aldığı hikayeyi konu edinen İki Gözüm filmi, Ahmet Kaya hakkında bir yandan da bilinmeyen yönleri seyirci ile buluşturmayı planlayan bir yapıdadır. Ahmet Kaya isminin neden geçmişte bu kadar gündemde kaldığı, Ahmet Kaya’nın karşılaşmış olduğu zorluklar, kimler neden Ahmet Kaya ismini hedef gösterdi gibi bir çok soruya ayna tutan bu filmin oldukça ilgi göreceği tahmin ediliyor. Ayrı kalmak zorunda kaldığı vatanından uzak olarak yurtdışında hayatının kalan kısmını sürdürüp burada yaşamını yitiren Ahmet Kaya’nın çekmiş olduğu vatan hasreti de filmin konuları arasındaki yerini alıyor.

Tüm bilinmeyenlerin cevaba kavuşacağı tarzda bir film olacağı yayınlanmış olan fragmanda seyirciler ile paylaşıldı. Fragmana bakıldığında ilk göze çarpan şey Ahmet Kaya’nın hayatının önemli kesitlerine değinilmesidir. Yakın bir tarihte beyaz perdede ki yerini alacak olan filmin çekim aşamaları son noktalara kadar geldi. Senaryosu ve yönetim özellikleri bakımından oldukça başarılı şekilde tasarlanan filmin sinema severler ile ilk buluşacağı zaman dört gözle bekleniyor. İki Gözüm filmini yöneten iki yönetmen ortaklığı var. Bu yönetmenler arasında Gani Rüzgar Şavata ve Hakan Gürtop yer alıyor. Filmi gayet başarılı bir şekilde yöneten ve ortak olarak çalışan bu iki ismin sinema severler açısından izleme kapasitesi yüksek bir filmi beyaz perdeye uyarlaması birçok kesim tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. İki Gözüm filminin yapımcı bölümünde ise üç ismi görmek mümkün. Filmin yapımcıları arasında Ömer Demiral, Eşref Bukan ve Koray Savaşta yer alıyor. Gerek yönetmenler gerekse de yapımcı isimlerin segilemiş olduğu başarılı davranışlar sayesinde Ahmet Kaya’nın bilinmeyen özelliklerini herkesin görmesi mümkün olacaktır.

Filmde yer alan ve karakterlere hayat veren oyuncular arasında Özgür Tüzer, Aleyna Solaker, Serdar Orçin, Ruhi Sarı, Yelda Reynaud, Metin Yıldız ve Ekin Akkaş yer alıyor. 7. Sanat Sinema yapım şirketinin üstlenmiş olduğu filmin gelecek yıl yani 2020 yılında gösterime girecek olması yaklaşan tarih sebebiyle sinema severlerde büyük bir heyecan ve merak gözleniyor. 20 Şubat 2020 tarihi itibariyle ilk defa beyaz perdede yer alacak filmin henüz kaç saat süreyle oluşturulduğu belli değil. Ahmet Kaya’nın hayatının gerçek dönüm noktalarını ve zorlu yokuşlarını bu filmi izleyerek kolayca sahip olabilirsiniz.

2019 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Ahmet Iki Gözüm
Yönetmen: Hakan Gürtop, Gani Savata
Aktörler: Gani Savata, Ozgur Tuzer, Aleyna Solaker, Serdar Orçin, Ruhi Sari, Yelda Reynaud, Metin Yildiz, Kemal Topal, Alev Oraloglu, Esref Bukan, Ekin Akkas
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: 115 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. uğur
  uğur 14 Haziran 2020 21:35

  cok güzel

 2. sghsghsh
  sghsghsh 29 Mart 2020 02:04

  cghsfghsfgh

 3. ..
  .. 16 Şubat 2020 12:58

  Hani FİLM nerede