Sitemizde Toplam 2690 Film, 35 Kategori ve 2651 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Alacakaranlık Efsanesi 3 Tutulma Türkçe Dublaj Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Alacakaranlık Efsanesi 3 Tutulma Türkçe Dublaj Film izle

Aşk, Arkadaşlık ve Kıskanlık kaldığı yerden yeniden devam ediyor. Stephenie Meyer’in fenomen olmuş kitabından esinlenerek sinema severlere aktarılan bir filmdir. Alacakranlık Efsanesi Tutulma serisine bakıldığı zaman ise Bella’nın gizemli ölümlerle çalkalanmasını konu alıyor. Kinci bir vampir tarafından intikam savaşı henüz yok olmuş değil. Öcünü almak isteyen düşman vampir, tehlikeye sokmaya kararlı görülüyor. Kötü kalbe sahip olan vampirin  Bella’yı  tehlikeye atmasıyla birlikte çıkmazın içerisinde kendisini bulacaktır. Tüm bunların arasında kalan Bella, bir çıkış yolu aramaya başlayacaktır. Üstelik bu yaşadıkları kendisine yetmezmiş gibi bir de Jacob ve Edward arasında da bir seçim yapması gerekecek. Fakat burar hem vampir hem de kurt adamlar arasında yüzyıllardır süren savaşı yeniden tetiklemeye neden olacaktır. Mezuniyetinin yakınlaşmasına az bir zaman kalmıştır. Mezuniyet yaklaşırken Bella, kendisi için oldukça zor olan bu kararı düşünmeye başlar.

Hayatının en zor kararıyla karşı karşıya kaldığından dolayı doğal olarak ne yapacağını bilemez. Kalbi mi mantığı mı ağır basmalı? Bella Hangi kararı verecek? Kurt adamla  ve ölümsüz vampirlerin birbirleri ile geçen mücadeleleri ne zamana kadar sürecek? Filmi izleyerek tüm bu sorulara yanıt bulabilmeniz mümkün olacaktır. Romantik fantastik ağırlıklı filmi sizlerde sorunsuz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Alacakaranlık Efsanesi Tutulma filminde, Bella,nın üzerinde ki sorumluluğu ele alıyor. Mezun olmaya yakın Bella, ya hayatının aşkını seçecek ya da mantık çizgisinde ilerleyerek yeni bir kararverecektir. Karmaşık döngü de ilerleyen bu olaylar yaşandığından dolayı doğal olarak güzeller güzeli Bella’nın özel hayatı ile aşk hayatı birbirine karışmaya başlayacaktır. Oldukça dikkat çeken bir konuyla ön plana çıkan filmi sizlerde artık kesintisiz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

David Slade’nin yönetmenlik koltuğuna oturmuş olduğu film, sinema severlerin en çok sevdiği filmlerden biri olmayı başarıyor. Yüksek IMBD puanı almayı başarmış olan filmin konusu da izleyicileri kendisine çekmeyi başarmış durumda. Filmde Bella, Jacob ve Edward üçlüsü arasında geçen gizemli aşk çemberi devam ediyor. Bir tarafta Jacob bir tarafta da Edward’ın aşkına Bella ne diyecek? İçinde ki ağır basan duygu ne?

Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Alacakaranlik Efsanesi: Tutulma
Yönetmen: David Slade
Aktörler: Xavier Samuel, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Billy Burke, Justin Chon, Anna Kendrick, Michael Welch, Christian Serratos, Jackson Rathbone, Ashley Greene, Paul Jarrett
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2010 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 124 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.