Sitemizde Toplam 2697 Film, 35 Kategori ve 2653 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 izle

Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 2012 Türkçe Dublaj Film izle

Sevilen filmlerin başında yer alan Alacakaranlık, serinin devamıyla kaldığı yerden nefes kesiyor. Bella ve Edward’ın kızı dünyaya gözlerini açar. Kızları olan Renesmee’nin doğmasıyla birlikte vampir klanlarını bir araya getirme çabası içerisine girmeye başlarlar. Bunun için de hiç bekleme yapmadan hemen harekete geçmeye başlayacaklardır. Doğan kızlarını Volturiye karşı  yalan iltihamlardan korumaları için uğraşacaklardır . Çünkü küçük kızlarının doğmasıyla birlikte hem iddaa hem de yalan iltihamlar yaşanmaya başlayacaktır. Fakat bu yaşanan durum, her ikisinin sandığı kadar da kolay olmayacak. Bir efsanenin daha artık sonuna yaklaşılıyor. Serinin son filmi olarak göz çarpan Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti, heyecanlı bekleyişleri artık ardında bırakacak bir film olmayı başarıyor.

Bella Edward ile evlenip bir de kız çocuklarını dünyaya getirdikten sonra oldukça mutlu bir yaşam sürmeye başlar. Bundan sonra ayakları yere oldukça sağlam basar. Kendini güçlü ve bir o kadar da mutlu hisseder. Çünkü eskiye döndüğü zaman aşkıyla sınırlı kalmayıp aşkının düşmanlarıyla da mücadelesi onu fazlasıyla yormuştu. Yeni yaşamını yalnızca eşi ve kızına adayarak sürdürmekteydi. Hem kızı hem de kocasıyla birlikte uzun zamandan beri kurmuş olduğu muhteşem bir hayatın eşiğinde yer alır. Fakat bu mutluluk yalnızca kısa bir süreye kadar yaşanır. Çünkü Vouturinin peşlerini bırakmaya hiç de niyeti yoktur. Hayatlarını berbat etmek ve yalan iltihamlar atmak yapması gereken en güzel yollardan birisidir. Bella ve Edward’ın küçük kızları olan Renesmee’nin bir vampir çocuğu olduğu düşüncesi içerisindedirler. Fakat bilmedikleri çok ama çok önemli bir ayrıntı vardır. Bu ayrıntı da hem Bella’nın hem de Bella’nın kızı olan Renesmee’nin kimse karşısında duramayacak kadar güçlü olmaları.

Son dönemin en iyi filmlerinden biri olarak bilinen Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti filmini sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Her ne kadar tutkunları tarafından izlense de, doyamayıp yeni baştan izlendiği de aşikardır. Diğer bölümlere oranla filmin bu bölümünde daha çok Bella ve küçük kızının gücüne karşı koyamayan düşmanları ele alınıyor. Peşlerini bırakmayan düşmanlarıyla yeniden bir mücadele içerisine giriliyor.

Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2012 yapımı fantastik film Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 izleme seçenekleriyle birlikte türkçe dublaj olarak eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Alacakaranlik Efsanesi: Safak Vakti Bölüm 2
Yönetmen: Bill Condon
Aktörler: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Kellan Lutz, Nikki Reed, Billy Burke, Chaske Spencer, Mackenzie Foy
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2012 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 115 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.