Sitemizde Toplam 2651 Film, 35 Kategori ve 2625 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1 izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1 izle

Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1 2011 Türkçe Dublaj Film izle

Bill Condon Yönetmenliğinde çekilmiş olan Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1 filminin konusu da ilgi çekici olmayı başarıyor. Dikkatleri üzerine çekmeyi başaran filmin konusu da önceki bölümlerini takip eden cinsten devam ediyor. Edward ve Bella arasında bir aşk çıkmazlığı yaşanıyordu. Aşk hikayesinde sonun başlangıcına doğru ilerleyecek yeni gelişmeler yaşanmaya başlıyor. Stephenie Meyer’ın en çok satan romanından esinlenerek hazırlanmış olan filmde yine aşk rüzgarlarına rastlamanız mümkün oluyor. Bella ve Edward birbirlerine karşı duymuş olduğu aşktan son derece emindir. Karşılarına her ne güçlük çıkarsa çıksın aşkın, bunların üstesinden geleceğinin farkındadır. Bu yüzden dolayı her ikisi de bu tehlikelere karşı dimdik durabilmek adına evlilik yoluna gidiyorlor. Bella ve Edward aşk dolu bir evlilik yapıyor.

Rüya gibi bir evlilik olurken Bella, kendinde bazı değişiklikler olduğunu farkediyor. Bella, artık hamiledir. Bella’nın bu durumu fark etmesi sonrasında ise film farklı bir yöne doğru kaymaya başlıyor.  Bella’nın karnında henüz doğmamış bir bebek belki de bir yaratık yatıyor. Bella’nın böyle olması hem kurtların peşine takılmasına neden olurken hem de vampir akdini tehlikeye doğru sürüklemesine yol açıyor. Tam tehlikelerden uzak bir yaşam sürüyoruz derken yeniden tehlikenin içerisinde yer almıya başlıyor.

Oscarlı yönetmen tarafından çekilen filmin konusu da oldukça ilginçtir. Bella ile Edward evlliğinin yanı sıra hamile kaldığını göreceksiniz. Edward ve Bella, hamilelik sonrasında düşmanları ile nasıl bir mücadele içerisine girmeye başlayacak göreceksiniz. Serinin dördüncü filmine göz atıldığı zaman  büyük aşk, güçlü arkadaşlık bağlarının yanı sıra fedakarlığa dair olayların ele alındığı mücadeleler yaşanıyor.       Önceki serilerine bakıldığı zaman aşk acıları ağır basıp düşmanlara karşı zafer çığlıkları atılmıştı. Tam aşk evliliği yapıp, mutluluğu zirvede yaşamaya kararlıyken yeniden çevresinde ki düşmanlarını tetiklemeye neden oldular. Bella’nın hamileliği nasıl geçecek? Düşmanlara karşı kayıp mı yoksa yeniden bir zafer mi yaşanacak? Kurt adamlar ve vampir çetesinde neler olacak? Kavgalar yeniden alevlenecek mi? hepsini filmi izleyerek netleştirmeye başlayacaksınız. Tehlikenin tam ortasında kalan Edward ve Bella karar vermesi gerekecek.

Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Fantastik ve macera filmi Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1 izleme seçenekleriyle birlikte sitemize hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Alacakaranlik Efsanesi: Safak Vakti Bölüm 1
Yönetmen: Bill Condon
Aktörler: Taylor Lautner, Gil Birmingham, Billy Burke, Sarah Clarke, Ty Olsson, Kristen Stewart, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Nikki Reed, Robert Pattinson
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2011 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 117 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.