Sitemizde Toplam 2833 Film, 35 Kategori ve 2757 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
aVWBWm secretbet-reklam

Altamira Mağara’sının Sırları izle

QgYP94
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.
QgYP94
Google +
VK
Whatsapp
Altamira Mağara’sının Sırları izle

Altamira Mağara'sının Sırları (Altamira) 2016 1080p Film izle

Film 1879 yılında İspanya’nın kuzeyinde keşfedilen Altamira mağarasının hikayesine odaklanıyor.Altamira mağarası tarih öncesi duvar resimleriyle ünlüdür.Bu mağaranın bu derece özenle korunmuş olmasındaki en büyük etken zamanında mağaranın toprak ile dolarak hava ve ışık gibi yıpratıcı doğal etkenlerden etkilenmemiş olmasıdır.İçindeki kalıntılar tahminen M.Ö 30.000 yada M.Ö 20.000 olduğu sanılmaktadır.

2016 ABD yapımı Altamira filmin yönetmenliğini Hugh Hudson üstlenirken filmin oyuncu kadrosunda Antonio Banderas, Clément Sibony veRupert Everett gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Altamira Mağara’sının Sırları (Finding Altamira) filmi sitemize türkçe dublaj ve tek parça izleme seçeneğiyle birlikte eklenmiştir.Kesintisiz bir şekilde filmi izledikten sonra yorumlar kısmından film hakkında görüşlerinizi bildiriniz.

 

 

Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Altamira
Yönetmen: Hugh Hudson
Aktörler: Antonio Banderas, Clément Sibony, Rupert Everett, Javivi, Irene Escolar, Pierre Niney, Nicholas Farrell, Allegra Allen, Lluís Soler, Tábata Cerezo, Golshifteh Farahani, Chantal Garsan, Concha Hidalgo, Katie Paterson
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2016 İspanya
Filmin Süresi: 97 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.