Sitemizde Toplam 3271 Film, 37 Kategori ve 3691 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Amacı Olmayan Grup izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Amacı Olmayan Grup izle

Amacı Olmayan Grup 2020 Yerli Film izle

Amacı Olmayan Grup filminde Çetin ailesinin oğulları Onur’un başından geçen birbirinden eğlenceli olaylar konu edilmektedir. Onur, hayatta herhangi bir amaca sahip olmayan, ne istediğini bilmeyen, attığı adımların sonucunun kendisine neler getireceğini hesap etmeyen sorumsuz birisidir. Onur’un yakın arkadaşı Sarp da en az onun kadar sorumsuz, başıboş ve vurdumduymaz bir karaktere sahiptir. Onur ve Sarp ikilisi aileleri ve çevreleri ile iletişim kurarken büyük sorunlar yaşamakta, karşılarındaki insanları anlayamamakta ve haliyle de anlaşılamamaktadırlar. Bütün bu çelişkiler yumağı Onur ve Sarp ikilisinin canını oldukça sıkar.

Buna bir çözüm aramaya başlayan Onur ve Sarp, hayatlarının nereye gittiğini, nereye doğru savrulduklarını sorgulamaya başlarlar. Artık Onur ve Sarp ikilisi amaçsız süren hayatlarına bir son vermeleri bu başıboşluğa bir çözüm üretmeleri konusunda anlaşırlar. Amacı Olmayan Grup isminde bir topluluk kurarlar. Ancak yanlış anlaşılmalar peşlerini asla bırakmaz ve başları polis ile belaya girer. Hayatlarını bir düzene oturtarak  bir amaç için çaba sarf etmek isteyen Onur ve Sarp ikilisi birbirinden komik olayların kahramanı olarak kendilerini bulurlar. Onur ve Sarp ikilisi bu yanlış anlaşılmaların önüne geçebilecekler mi? Hayatları bir amaca kavuşacak mı? Oldukça eğlenceli bir film olan  Amacı Olmayan Grup, izleyenleri güldürürken düşündürüyor ve hayatlarını sorgulamalarına vesile oluyor.

Amacı Olmayan Grup filminin yönetmenliğini Ali Tanrıverdi yaptı. Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde birbirinden ünlü isimler yer aldılar. Filmin başrollerini Sarp Bozkurt ve Ali Barkın paylaştı. Kırgın Çiçekler dizisinde gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Naz Çağla Irmak ve annesi ünlü tiyatrocu Hülya Gülşen Irmak da filmde rol alan isimler arasında bulunuyorlar. Gamze Karaduman, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz. Derya Şensoy ve Hande Katipoğlu filmde başarılı bir performans ortaya koyuyorlar. Ayrıca Çakallarla Dans serisinden tanıdığımız usta oyuncular Didem Balçın ve Şevket Çoruh da Amacı Olmayan Grup filmine bambaşka bir tat kattılar. Senaryosu Ali Tavrıverdi ve Murat Şeker tarafından kaleme alınan film komedi kategorisinde dikkat çeken yapıtlar arasında yer alıyor.

2020 Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Amacı Olmayan Grup
Yönetmen: Ali Tanrıverdi
Aktörler: Sarp Bozkurt,Ali Barkın,Naz Çağla Irmak,Hülya Gülşen Irmak
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17