Sitemizde Toplam 2066 Film, 35 Kategori ve 2077 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Aman Reis Duymasın 2019 Yerli Film izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
 • Fragman
Yükleniyor, Lütfen bekleyiniz...

Google +
VK
Whatsapp
Aman Reis Duymasın 2019 Yerli Film izle

Yeni yıla girmeden kahkaha tufanı yaşamaya hazır mısınız? Komedi filmi tutkunları için bir yerli efsane daha 2019 yapımı ile siz sinema severler ile buluşacak. Sevilen oyuncuların bir araya gelerek sahne aldığı “Aman Reis Duymasın” filmi, kendinden bir hayli söz ettirecek gibi görünüyor. Önemli isimlerin oyunculuğunu yaptığı bu yepyeni filmin yönetmenliğini ise Onur Tan yapıyor.

Bir komedi filmi olarak sinemalarda izleyici karşısına çıkacak olan filmin konusu ise özetle şöyle:

Onur Tan yönetmenliğinde bir yeraltı mafya camiasının çıktığı tatili temele alan “Aman Reis Duymasın” adlı filmde karakterler, gittikleri yerde pek çok inanılmaz hadiseyle karşı karşıya kalırlar. Fakat yaşamış oldukları bu olaylar onları yıldırmaz ve tatillerini yaşamaya devam ederler. Gelmiş oldukları bu tatil köyü, alışmış oldukları büyük şehir yaşamından çok farklıdır. Pek çok şey yaşadıkları bu tatil köyünde en büyük endişeleri, liderleri olan Hızır Çakırbeyli’nin tüm bu yaşanılanları duyacağı korkusudur.

Filmin Yönetmeni Onur Tan Kimdir?

1972 doğumlu olan Onur Tan, üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Sinema bölümünde tamamladı.  Yönetmenlik kariyerine ilk olarak 2004 yapımı olan Iyi Saatte olsunlar dizisiyle başlayan ve bu alanda son derece başarılı olan Onur Tan, daha sonra pek çok dizi ve filme yönetmenlik yapmıştır. 2015’ten bu yana ekranda olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin yönetmeliğini de yapmaktadır. Onur Tan’ın yönetmenliğini yaptığı diğer dizi ve filmler:

– Alanya Almanya

-Ezo Gelin

– Sağır Oda

– Kurtlar Vadisi Pusu

– Oyun Bitti

– Düğün Şarkıcısı

– Derbest

– Çam Kırıkları

– Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan

– Karakol – Herkes Adalet İster

– Dila Hanım

– Kod Adı Reaksiyon

– Kadrinin Götürdüğü Yere Git

– Bal Kaymak

Aman Reis Duymasın filminin oyuncu kadrosu ise şu şekilde:

– Mustafa Üstündağ

– Ozan Akbaba

– Emir Benderlioğlu

– Ceren Benderlioğlu

– Hakan Karsak

– Savaş Özdemir

– Sevinç Gürşen

Aman Reis Duymasın Yerli Komedi FilmiKomedi severler için mutlaka tavsiye edebileceğimiz bu filmin yaş sınırı hakkında henüz bilgi sahibi değiliz. Kısa zamanda sinemalarda yerini alacak olan bu filmi izleyecek olan herkese şimdiden iyi seyirler dileriz.

2019 Filmleri, Komedi Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Aman Reis Duymasin
Yönetmen: Onur Tan
Aktörler: Ozan Akbaba, Mustafa Üstündag, Emir Benderlioglu, Ceren Benderlioglu, Hakan Karsak, Savas Özdemir, Sevinç Gürsen Akyildiz, Sevil Aki, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkaleler, Ezgi Esma Kürklü
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. necocan
  necocan 22 Mayıs 2020 21:21

  on numara

 2. İLTAAS
  İLTAAS 8 Şubat 2020 16:05

  ONNUMARA