Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3603 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Apocalypse Now Final Cut izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Apocalypse Now Final Cut izle

Apocalypse Now Final Cut 1080p HD Film izle

Filmin ana hikayesine bakıldığında içerdiği konu, Vietnam ülkesinde görevini yerine getirmeye çalışan bir ABD ordusu mensubu askerin, kendi kendini  tanrı ilan etmiş olan ve kaçak durumda bulunan bir özel tim albayının öldürülmesi görevinin verilmesi ile ilgili yaşanan öyküyü anlatıyor. İçerdiği müthiş ve etkileyici sahneleri ile belki de daha öncesinde hiçbir film içerisinde rastlanmayan çekimlerin de sıkça görüldüğü versiyon olan ApocalypseNow Final Cut filmi, 27 Aralık 2019 tarihinde vizyondaki yerini alacak. Büyük bir merakla beklenen filmin fragmanı izleyiciler de büyük heyecan yaratmış gibi görünüyor.

Francis Ford Coppola isminin müthiş eseri olan ApocalypseNow, filme yönetmenliği yapan ismin kurgulamış olduğu Final Cut serisi ile, restore edilmiş haliyle yeniden sinema severlerin ilgisini çekecek gibi duruyor. 40. yıla nazaran özel bir şekilde olarak gösterime sunulacak filmde MarlonBrando, Martin Sheen, Robert Duvall, LaurenceFishburn, Harrison Ford ve DennisHopper gibi yıldız oyuncuların da olması filmin etkileyici bir başka yüzünü ortaya koyuyor. Dram ve Savaş türünde oluşturulan ve yüksek miktarda gerilimi de içerisinde barındıran filmi izlerken zaman zaman duygulanacak, zaman zaman ise yaşanan savaş sahneleri ile kendinizi yüksek bir aksiyonun ortasında bulacaksınız.

Filmin çekimini üstlenen ülke film dünyasının en ilgi çekici ülkesi olan ABD. Filmin Türkçe ismi ise Yarın Başka Çarşamba olarak görünüyor. Bu film daha önceden bilinen serinin üçüncü serisi olarak sinema severlerin karşısına çıkacak. Filmin yönetmenlik koltuğunda oturan Ford Coppola, dile getirdiği sözlerinde seri içerisinde en fazla ilgiyi görmesi gereken filmin bu olduğunu dile getirdi. Çok yakın bir zamanda vizyona girecek olan filmin şimdiden aşırı derecede ilgi gördüğü filmin çekimini üstlenen şirket tarafından ifade ediliyor.ApocalypseNow Final Cut filmi, diğer serilerin kısa şekli gibi değil. Film uzun şekilde yazılıp çizilecek sinema dünyasına dahil oluyor. Yine filmin ikinci serisinde de yapılan hataların bu filmde restore edildiği ve daha kapsamlı, anlaşılır ve sürükleyici olarak işlendiği yayınlanan fragmanda göze çarpan ilk detayları kapsıyor.

Dram Filmleri, Film izle, Gizem Filmleri, Savaş Filmi, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Vietnam ülkesinde görevini yerine getirmeye çalışan bir ABD ordusu mensubu bir askerin hikayesi anlatılıyor.Apocalypse Now Final Cut Filmi izle

Filmin Orjinal Adı: Apocalypse Now
Yönetmen: Francis Ford Coppola
Aktörler: Marlon Brando, Martin Sheen, Robert Duvall, Frederic Forrest, Sam Bottoms, Laurence Fishburne, Albert Hall, Harrison Ford, Dennis Hopper, G.D. Spradlin
Yapım Yılı ve Ülkesi: 1979 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 147 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. atalay
    atalay 22 Temmuz 2020 15:56

    altyazı kaymış

Reklamı Kapat X
8jAw17