Sitemizde Toplam 3400 Film, 37 Kategori ve 3960 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17 8jAw17

Araf 3 Cinler Kitabı izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Araf 3 Cinler Kitabı izle

Araf 3 Cinler Kitabı 2019 Filmi Full izle

2006 yapımı olan Araf filminin 3. serisi olarak 2019 serisinin yönetmenliğini de yine Biray Dalkıran yaptı. Korku türünde 2006 yılındna bu yana çıkardığı seriler ile büyük beğeniler toplayan Araf serisinin, Araf 3: Kitab’ül Azazil serisi ile de aynı başarıyı yakalaması bekleniyor.

Araf 3: Kitab’ül Azazil: Arafta Kalan Aile

Araf 3: Kitab’ül Azazil filmi; arafta kalmış bir ailenin gerçek hayattan alınmış hayat hikayesini konu edinen korku filmidir. Başarısıyla sektörde ün yapmış olan Biray Dalkıran imzalı bu filmin eşsiz senaryosu da Çılgın Dershane, Büyü, Miras filmlerinden tanıdığımız Şafak Güçlü’nün kaleminden döküldü. Dev oyuncu kadrosuyla üçüncü kez film severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Araf serisinin oyuncu kadrosunda; Mehmet Baştürk, Çağla Erdimen, Emre Özmen, Sevgi Akoğlu ve Ufuk Başar Can gibi isimler bulunuyor.

Araf Serisinin Her Bölümü Nefes Kesiyor

Korku türünde ilk olarak 2006 yılında beyaz perdeye çıkan Araf filminin ilk serisi 2006 yılında seyircisiyle buluştu. Üniversiteli bir genç kızı konu alan ilk seride, nasıl hamile kaldığını anlayamayan üniversiteli kızın bebeği aldırması konuları etrafında olay örgüsünü gerçekleştirdi. İlk seride genç kadın bebeğin öbür taraftan kendisini rahatsız ettiğine dair olaylarla nefesleri kesti. Araf 2 serisinde Cin bebek doğdu ve genç kadına bu cin daha bebekken musallat oldu. Araf 2 serisi genç kadına musallat olan cin bebeği konu alırken yine başarıyı zirvede yakaladı.

Araf 3: Kitab’ül Azazil Filminin Konusu

Araf filminin birinci ve ikinci serisine bakıldığında film konularının nefes kesici olduğu açıkça görülüyor. Buna karşılık henüz Araf 3: Kitab’ül Azazil filminin konusu sır gibi saklanıyor. Konu bilgisi hakkında bilinen tek gerçek; arafta kalan bir ailenin hikayesinin konu alınacağıdır. Türkiye yapımı olan Araf 3: Kitab’ül Azazil filminin 27 Eylül 2019 günü beyaz perdeye çıkarak seyircisiyle buluşacağı biliniyor. Araf serisinin birinci ve ikinci filminin başarı yakalaması neticesinde Araf 3 serisinin de aynı başarıya ulaşabileceği bekleniyor.

2019 Filmleri, Korku Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri

Araf 3 Cinler Kitabı filmi tek parça izleme seçeneğiyle birlikte sitemize 1080p full hd kalitede eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Araf 3: Cinler Kitabi
Yönetmen: Biray Dalkiran
Aktörler: Mehmet Bastürk, Çagla Erdimen, Emre Özmen, Sevgi Akoglu, Ufuk Basar Can, Sercan Elikara, Nizamettin Özkaya, Selda Aktuna, Kemal Balibas, Biray Dalkiran, Sedat Develik
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 86 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17