Sitemizde Toplam 3410 Film, 37 Kategori ve 3985 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Araf 4 Meryem izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Araf 4 Meryem izle

Araf 4 Meryem 2020 Filmi Sansürsüz HD izle

Araf 4 Meryem filminde, ikamet ettiği evde enteresan olaylar olan ve bunlara bizzat şahit olan genç bir kadının dehşet veren hikayesi konu ediniyor. Meryem, zorlu bir eğitim hayatı geçirmiş ve verdiği binbir emekle önüne gelen zorlukları aşarak öğretmen olmuştur. Genç öğretmen Meryem meslek hayatının henüz en başındadır. İlk görev yerine gidince kalacak yer sıkıntısı meydana gelir ve Meryem arkadaşları ile aynı evde kalmak zorunda kalır. O da öğretmen olan arkadaşı Güzide ile sakat bir oğlu ve bir de kızı olan teyzesi Nurten ile aynı evde yaşamaya başlar. Meryem’in hayatı okul ve ev ekseninde geçmektedir. Herhangi bir sorun yoktur yaşamında. Her şey hayatın olağan akışı içerisinde ilerleyip gitmektedir.

Ancak bir süre sonra işler değişmeye başlar. Yaşadıkları evde Meryem garip şeyler görür. Bu gördükleri onu hem korkutmakta hem de uykusuz bırakmaktadır. Bir yandan gördüklerinin gerçek olduğuna emindir ama düşününce de bunlar kesinlikle psikolojiktir demektedir. Aklı ile gözleri arasında dehşet veren bir paradoksun tam ortasında kalır. Tam kendini pskilojik bir sorunun ortasında olduğunu hissettiği anda dehşet veren bir şey öğrenir. Meryem’in gördüklerinin aynısını ev arkadaşı Güzide de görmektedir. Meryem bunu  öğrenince dünyası karmakarışık bir hal alır. Büyük bir korku ve o korkunun getirdiği dehşetli bir panik yaşar. Bu panik içerisinde gördüklerini anlamlandırmaya; mantıklı açıklamalar bulmaya çalışır. Ancak bir türlü başaramaz. Olanları ne aklı ne de mantığı almaz.

Tüm bu sorunları yaşarken evde bir başkası yaşananların nedenini bilmektedir. Meryem’in teyzesi her şeyden haberdardır. Geçmişin tüm sırlarına vakıf olan Nurten sesini çıkarmaz ve günahların bedelini Meryem’in ödemesine seyirci kalır. Meryem nasıl bir dehşete doğru sürüklenecektir? Meryem’i bekleyen asıl büyük tehlike nedir? Meryem için bir çıkış yolu var mıdır? Geçmişin o büyük günahı nedir? Meryem kimin ve neyin bedelini ödemektedir? Teyzesinin sakat oğlunun sakatlığı bu evde olanlarla alakalı mıdır? Araf 4: Meryem filmini Gökhan Arı yönetti. Filmde Berrak Öztekin, Derya Şen, Damla Özovalı ve Efsun Akkurt gibi oyuncular rol aldılar.

2020 Filmleri, Film izle, Korku Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri

Araf 4 Meryem hd izleme seçenekleriyle birlikte sitemize ücretsiz full tek parça eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Araf 4: Meryem
Yönetmen: Gökhan Ari
Aktörler: Ulukan Agdas, Efsun Akkurt, Zafer Sahin, Derya Sen, Onur Yaprakçi, Damla Özovali, Berrak Öztekin
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020
Filmin Süresi: 83 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. Fatih
  Fatih 31 Ocak 2021 23:52

  Ne komediydi ama :)) tamamen vakit kaybı.

 2. ertugrul akgun
  ertugrul akgun 19 Ekim 2020 17:41

  admin berzah cin alemi eklermisiniz varsa eğer çoook güzel yok mu bir türlü nette bulamıyoruz

Reklamı Kapat X
8jAw17