Sitemizde Toplam 3256 Film, 37 Kategori ve 3639 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Astral Boyut 2018 HD Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Astral Boyut 2018 HD Film izle

Henüz daha genç bir yaşta olma özelliğine sahip olan Alex, metafizik öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir. Alex’in annesi abi bir şekilde ölmüştür. Bu olay sonrasında ise Alex büyük bir travmaya uğramış ve hayatı alt üst olma noktasına gelmiştir. Annesinin ölümünden sonra onun yasını tutmaya başlayan ve kendisini hiç bir şekilde toparlayamayan Alex, bilimsel astral seyahat ile ruhunu daha önceden yapmamış olduğu ve görünmeyen dünyalara göndermeyi öğrenmeye çalışır. Fakat bu yapmaya çalıştığı seyahati denemeye karar verdiğinde, çevresi kötü niyete sahip ruhlar ile kaplanır. Bu durumun sonucunda annesinin hayatına ilişkin olarak onun karanlık geçmişindeki dönemleri öğrenen Alex, ailesinin de bu ruhların etrafını kuşatmış olduğunu ortaya çıkarır. Kötü niyete sahip bu ruhların verdiği zararlı durumlardan kurtulmak için planlar yapan Alex, bu durum için son bir aforoz töreni yapmaya karar verir ve bu onun için artık zorunlu hale gelmiştir. Kimse tarafından görünmeyen varlıkları görme özelliğine sahip olan Michelle’in de yardımıyla beraber Alex, yaşamış olduğu sıkıntıların geçmişi ile bağlantılı olan noktalarını araştırır ve bu durumun gerçek nedenlerini bulur.

İngiltere ülkesinin yapımını üstlenmiş olduğu bir film olan Astral Boyut filmi, 1 saat 23 dakika süren uzun hikayesi, maceralı sahneleri ve korku dolu anları sinema severler ile buluşturmayı amaçlama özelliğine sahip bir filmdir. Korku filmi severlerin uzun süredir istedikleri tarzda bir filmi izlemediklerine dair söylemleri sanırım bu film ile son bulacak gibi görünüyor. Etkileyici senaryosu ve ses efektleri ile ön plana çıkan Astral Boyut, uzun süre gündem de kalacağa benziyor. Filmin yönetmenliğini yapan kişi ise Chris Mul olmuştur.

Çok yakın bir zaman içerisinde beyaz perdeye sunulacak filmin çekimleri tamamlandı. Filme ait fragman da uzun süredir yayında yer alıyor. Fragmanı izleyenlerde muhtemelen büyük bir heyecanın yanı sıra bir de merak duygusu canlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Frank Dillane, Catherine Steadman, Trevor White, Darwin Shaw, Vanessa Grasse, Damson İdris, Ned Porteous ve Mark Aiken bulunuyor. Görüldüğü gibi oldukça ünlü ve geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan filmin vizyondaki yerini alacağı tarihin ise 27 Aralık 2019 olduğu gelen bilgiler arasında yerini alıyor.

2018 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Astral
Yönetmen: Chris Mul
Aktörler: Frank Dillane, Catherine Steadman, Damson Idris, Vanessa Grasse, Trevor White, Darwin Shaw, Jennifer Brooke, Mark Aiken, Juliet Howland, Ned Porteous
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Birleşik Krallık
Filmin Süresi: 83 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17