Sitemizde Toplam 2628 Film, 35 Kategori ve 2599 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Ateşle Oynayanlar 2018 Full Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
  • Fragman
Google +
VK
Whatsapp
Ateşle Oynayanlar 2018 Full Film izle

Fransız gerilim sinemasının son dönemlerde en fazla merak edilen örneklerinden birisi olan Ateşle Oynayanlar, özellikle de oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Film, yönetmen Marie Monge’nin ilk uzun metrajı olarak da dikkatleri üzerine çekti. Bağımsız sinema tarzında bir yapımla karşımıza çıkan yönetmen, özellikle de pek çok festivalde şimdiden önemli ödüllere ulaşabilecekmiş gibi bir izlenim sergiliyor bu ilk filminde. Ki film afişi ve fragmanını da göz önüne aldığımız zaman bu izlenimi sonuna dek sunabilecek kapasitelere de sahip bir konumda. Bu sebepten de Fransız gerilimini deneyimlemeniz açısından bu yapımı muhakkak takip etmenizi öneriyoruz.

Ateşle Oynayanlar filminde ise genç bir adam ile tanışmasıyla hayatı bambaşka bir hal alan genç bir kadının başından geçenlere odaklanılmaktadır. Ella, babasına ait olan bir kafenin hem garsonu hem de yöneticisidir. Abel adında bir adamla tanıştığında ise hayatı bambaşka olacaktır. Genç kadın, Abel’in hayatına girmesiyle birlikte hiç bilmediği bir hayata adım atar. Adrenalin ve birçok değişik etkinin hüküm sürdüğü Paris kumar piyasasında Ella, oynadığı oyundan ve Abel’in kişiliğinde her geçen gün etkilenmeye başlar. Yavaş yavaş bu dünyanın içerisine çekilmeye başlayan Ella, bu dünyada hiç beklemediği kadar zorlu bir oyunun içerisinde kendisini bulur. Film, bu gerilimi sunarak izleyicisini fazlasıyla memnun edici seçeneklerle de buluşturmaktadır.

Ateşle Oynayanlar yapımının başrolünde Tahar Rahim, Stacy Martin bulunuyor. Diğer isimler ise Karim Leklou, Marie Denarraud, BrunoWalkowitch. Her sahnesinde farklı bir tını üzerinde seyircisine ulaşacak olan bu film, muhakkak görülmesi gereken bir yapım. Bu sebepten film izleme programınızın arasında bu yapımı da muhakkak sığdırmanızı öneriyoruz.

2018 Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Atesle Oynayanlar
Yönetmen: Marie Monge
Aktörler: Tahar Rahim, Stacy Martin, Bruno Wolkowitch, Karim Leklou, Marie Denarnaud, Jean-Michel Correia, Henri-Noël Tabary, Jonathan Couzinié, Roman Kossowski, Alassane Traore, Djemel Barek, Jonas Dinal, Nicolas Retabi, Mahault Mollaret
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Fransa
Filmin Süresi: 105 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.