Sitemizde Toplam 3427 Film, 37 Kategori ve 4006 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Atlantik Savaşı izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Atlantik Savaşı izle

Atlantik Savaşı (Greyhound) Filmi 2020 1080p Film izle

Atlantik Savaşı filminde ikinci dünya savaşı yıllarında Alman denizaltılarından büyük bir maharetle kaçıp Kuzey Atlantik’i geçmek için mücadele veren tarihi savaş gemisi Greyhound’un kaptanı Ernest Krause’nin destansı hikayesi konu edinilmektedir. İkinci dünya savaşı patlak vermiş ve tüm dünya bir kaosun içerisine sürüklenmiştir. Dört bir tarafta savaş hakimdir. Bu savaşa katılan savaş gemilerinden olan Greyhound tam bir kıskacın içerisine düşmüştür. Alman denizaltıları Ernest Krause’nin yönetimindeki gemiyi abluka altına almışlardır. Bu ablukadan kurtulup Kuzey Atlantik’i geçmek zorundadırlar. Onları orada savaşın kaderini etkileyecek ve sonucu belirleyecek zorlu bir görev beklemektedir. Amerika Birleşik Devletleri tüm savaşı kaybetmekle karşı karşıya kalacaktır.

Şimdi tüm gözler Ernest Krause’nin Greyhound isimli gemisinin üzerindedir. Alman denizaltıları tarafından taciz edilen gemi bir kaç sefer batma tehlikesi geçirir. Ancak her seferinde Alman denizaltılarına kendilerini kurtaracak karşılığı verirler. Tam her şeyin yoluna girdiği bir anda Ernest Krause’nin bir anlık dalgınlığı geminin tuzağa düşmesini ve Alman denizaltıları tarafından kuşatılmasına sebep olur. Ernest Krause kıvrak zekası ile gemisini o ablukanın içerisinden çıkarmayı başarır. Ancak henüz tehlike tam anlamıyla savuşturulamamıştır. Almanlar da bilmektedirler ki bu gemi geçerse savaş onlar için de felaketle sonuçlanacaktır. Nazi Almanyasının tüm imkanlarıyla son bir atak yaparak gemiyi sıkıştırırlar. Ernest Krause gemisi Greyhound’u  Almanların kıskacından kurtarabilecek midir? Yetersiz imkanlarına rağmen güçlü Almanların ablukasını aşabilecek midir? Tüm ibreler Almanlardan yanayken Ernest Krause savaşın kaderini değiştirme dirayini gösterebilecek midir? Ernest Krause’nin mücadelesinin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yansıması ne şekildedir?

Nazi Almanyası denizaltılarına hangi kritik emri verir? Amerika Birleşik Devletleri Kuzey Atlantik’ten beklediği haberi alabilecek midir? Ernest Krause’yi savaşın sonunda bekleyen büyük sürpriz nedir? Onu tarihe mal edecek gelişme kimin aracılığı ile gerçekleşmiştir? Alman denizaltılarını yok edebilecek teknik elinde olmayan Ernest Krause’yi tam her şeyden vazgeçmişken yeniden motive eden gelişme ne olacaktır? Atlantik Savaşı filminin yönetmenliğini Aaron Schneider yaptı. Filmde Oscarlı oyuncu Tom Hank başrolde bulunuyor ve Ernest Krause’yi canlandırıyor. Ayrıca Stephen Graham, Elisabeth Shue, Rob Morgan gibi isimlerde filmde rol aldılar.

2020 Filmleri, Dram Filmleri, Film izle, Savaş Filmi, Tarihi Filmler, Türkçe Dublaj

2020 yapımı savaş ve dram türü Atlantik Savaşı (Greyhound) filmini sitemizden 1080p full hd izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: Greyhound: Schlacht im Atlantik
Yönetmen: Aaron Schneider
Aktörler: Tom Hanks, Stephen Graham, Elisabeth Shue, Michael Benz, Rob Morgan, David Maldonado, Jimi Stanton, Matt Helm, Tom Brittney, Manuel Garcia-Rulfo, Travis Przybylski, Jeremy Daniel Madden, Devin Druid, Travis Quentin
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Kanada / Çin / Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 91 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 9 yorum yapılmış.
 1. nurettin
  nurettin 9 Şubat 2021 15:35

  Dublaj hiç yoktan iyi

 2. m.akif telman
  m.akif telman 27 Ağustos 2020 20:08

  süper film teşekkürler emeğinize sağlık

 3. Mesut
  Mesut 3 Ağustos 2020 01:19

  Super ceviri onnumara goruntu

 4. ergün
  ergün 28 Temmuz 2020 11:42

  vip seçeneği harıka

 5. Capt.
  Capt. 25 Temmuz 2020 03:18

  Altyazılar için keşke denizcilerden (asker) yardım istenseydi.(XO: II. Komutan …)

 6. ben
  ben 14 Temmuz 2020 14:23

  müthiş

 7. muhsin tas
  muhsin tas 13 Haziran 2020 00:14

  teşekkürler

 8. sevket solmaz
  sevket solmaz 22 Mayıs 2020 10:17

  çok geş yükleniyor

 9. Cemil
  Cemil 17 Mayıs 2020 15:18

  Bu yükleme de neyin nesi

Reklamı Kapat X
8jAw17