Sitemizde Toplam 2066 Film, 35 Kategori ve 2077 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Atlantik Savaşı izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
 • Fragman
Yükleniyor, Lütfen bekleyiniz...

Google +
VK
Whatsapp
Atlantik Savaşı izle

Atlantik Savaşı - Greyhound 2020 Film izle

Atlantik Savaşı filminde ikinci dünya savaşı yıllarında Alman denizaltılarından büyük bir maharetle kaçıp Kuzey Atlantik’i geçmek için mücadele veren tarihi savaş gemisi Greyhound’un kaptanı Ernest Krause’nin destansı hikayesi konu edinilmektedir. İkinci dünya savaşı patlak vermiş ve tüm dünya bir kaosun içerisine sürüklenmiştir. Dört bir tarafta savaş hakimdir. Bu savaşa katılan savaş gemilerinden olan Greyhound tam bir kıskacın içerisine düşmüştür. Alman denizaltıları Ernest Krause’nin yönetimindeki gemiyi abluka altına almışlardır. Bu ablukadan kurtulup Kuzey Atlantik’i geçmek zorundadırlar. Onları orada savaşın kaderini etkileyecek ve sonucu belirleyecek zorlu bir görev beklemektedir. Amerika Birleşik Devletleri tüm savaşı kaybetmekle karşı karşıya kalacaktır.

Şimdi tüm gözler Ernest Krause’nin Greyhound isimli gemisinin üzerindedir. Alman denizaltıları tarafından taciz edilen gemi bir kaç sefer batma tehlikesi geçirir. Ancak her seferinde Alman denizaltılarına kendilerini kurtaracak karşılığı verirler. Tam her şeyin yoluna girdiği bir anda Ernest Krause’nin bir anlık dalgınlığı geminin tuzağa düşmesini ve Alman denizaltıları tarafından kuşatılmasına sebep olur. Ernest Krause kıvrak zekası ile gemisini o ablukanın içerisinden çıkarmayı başarır. Ancak henüz tehlike tam anlamıyla savuşturulamamıştır. Almanlar da bilmektedirler ki bu gemi geçerse savaş onlar için de felaketle sonuçlanacaktır. Nazi Almanyasının tüm imkanlarıyla son bir atak yaparak gemiyi sıkıştırırlar. Ernest Krause gemisi Greyhound’u  Almanların kıskacından kurtarabilecek midir? Yetersiz imkanlarına rağmen güçlü Almanların ablukasını aşabilecek midir? Tüm ibreler Almanlardan yanayken Ernest Krause savaşın kaderini değiştirme dirayini gösterebilecek midir? Ernest Krause’nin mücadelesinin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yansıması ne şekildedir?

Nazi Almanyası denizaltılarına hangi kritik emri verir? Amerika Birleşik Devletleri Kuzey Atlantik’ten beklediği haberi alabilecek midir? Ernest Krause’yi savaşın sonunda bekleyen büyük sürpriz nedir? Onu tarihe mal edecek gelişme kimin aracılığı ile gerçekleşmiştir? Alman denizaltılarını yok edebilecek teknik elinde olmayan Ernest Krause’yi tam her şeyden vazgeçmişken yeniden motive eden gelişme ne olacaktır? Atlantik Savaşı filminin yönetmenliğini Aaron Schneider yaptı. Filmde Oscarlı oyuncu Tom Hank başrolde bulunuyor ve Ernest Krause’yi canlandırıyor. Ayrıca Stephen Graham, Elisabeth Shue, Rob Morgan gibi isimlerde filmde rol aldılar.

2020 Filmleri, Dram Filmleri, Film izle, Savaş Filmi, Tarihi Filmler

Kuzey Atlantik'i geçmek için mücadele veren tarihi savaş gemisi Greyhound'un destansı hikayesi anlatılmaktadır.Atlantik Savaşı - Greyhound 2020 Film izle

Filmin Orjinal Adı: Greyhound
Yönetmen: Aaron Schneider
Aktörler: Tom Hanks, Elisabeth Shue, Stephen Graham, Karl Glusman, Manuel Garcia-Rulfo, Lee Norris, Maximilian Osinski, Tom Brittney, Rob Morgan, Devin Druid, Casey Bond, Grayson Russell, Dave Davis, Michael Benz, Matthew Zuk
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Amerika / Kanada / Çin Devletleri
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. sevket solmaz
  sevket solmaz 22 Mayıs 2020 10:17

  çok geş yükleniyor

 2. Cemil
  Cemil 17 Mayıs 2020 15:18

  Bu yükleme de neyin nesi