Sitemizde Toplam 2601 Film, 35 Kategori ve 2572 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Avatar izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Avatar izle

Avatar 2009 1080p HD Film izle

Bilimkurgu ve macera dolu sahneleri izlemek isteyenler için en iyi tercihlerden birisi de Avatar oluyor. Filmin her bir sahnesinde kaliteyi en güzel şekilde hissetme şansına sahip oluyorsunuz. Jake Sulyy karakterini filmde çok kez görmeye başlayacağız. Bu karakterin bır hırsızlık esnasında ağabeyi yarı felçli kalıyor. Sulyy, Pandor adında olan uzak bir gezegene gitmeye karar verir. Onun hedeflerinden birisi de burada misyonun başına geçmeye başlamaktır. Aynı zamanda bu yere gelindiği zaman Navi adında diyeceğimiz tükenmekte diye söylememiz gereken bir halk bulunuyor. Jake ise tamamen kendilerine özgü  insanları da dünya görüşleri  ve yaşam biçimleri  olan halkın arasına sokmaya çalışır. Tamamen doğa aile br bütünleşme haline girmeye başlar. Aynı zamanda da askeri bir şirket olarak ön plana çıkan  ve orada ki tüm kaynakları da bir mercek altın  almaya çalışacak kişilik olarak kendisini tanıtmaya başlayacaktır. Avatar adında bir program meydana gelir. Bu programın en önemli özelliğinden birisi de İnsanları kısmi olarak Navi haline büründürmesidir. Böylece misyon amaçlı olarak da Pandorya götürecektir.

Avatar Filmi izle

Bu sistem içerisinde de gönüllü olan Botanist Dr Grace Agustine ve Sulyy başka bir yaşam içerisinde yer alacaklar. Aynı zamanda Sully, Pandora geçmesi ile de bedeni değişime uğramaya başlayacaktır. Navi halkı içerisinde yer alan prense Neytiri ile karşı karşıya gelme şansını da elde eden Jake, gezegeni de artık kendi dünyalısından korumaya çalışmaya başlayacaktır. Ayrıca üç boyutlu ve son teknoloji olarak ifade edebileceğimiz  ciddi anlamda yüksek bütçeye sahip olan filmin yönetmenliğini üstlenen kişiler arasında ise James Cameron yer alıyor. Yüksek teknoloji içerme özelliğine sahip olan filmlerden biri olarak karşımıza çıkan Avatar sizlerde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Avatar Filmi 1080p HD

Her bir sahnesinde ise istediğiniz maceraya tanıklık etmeye de başlamış olacaksınız. Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weawer  gibi isimlerin yer alığı kaliteli filmi hemen online platform üzerinden izlemeye başlayın. Aynı zamanda Avatar filmi ile ilgili olarak bir başka söylememiz gereken önemli konular arasında da filmin toplam süresinin ise 2 saat 42 dakika olduğunu söyleyebiliriz. Böylelikle filminizi bol keyif dolu şekilde izlemeye başlamış olacaksınız.

Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Avatar
Yönetmen: James Cameron
Aktörler: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, CCH Pounder, Wes Studi, Laz Alonso, Dileep Rao, Matt Gerald, Sean Anthony Moran
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2009 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 162 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Hbj
    Hbj 16 Nisan 2020 21:35

    Güzel