Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3601 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Bebeğin Laneti – Curse of the Witch’s Doll 2018 HD Full Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Bebeğin Laneti – Curse of the Witch’s Doll  2018 HD Full Film izle

Korku filmi kategorisinde yer alan film, bir anne ve kızın hikayesini filmleştiriyor. Evde bir oyuncak bebek bulunmasından sonraki olanlar senaryoda etkili bir şekilde yer alıyor. Filmde annenin adı Adaline ve kızının ismi ise Chloe olarak geçiyor. II. Dünya Savaşı ortamındaki dehşet dolu ortamlardan kaçarak; kentlere uzak bir köyde bulunan anne ve kızının; başından geçen hikaye film boyunca karşımıza çıkıyor. Savaşta olan genç kocasını bekleyen kadın; büyük bir travma da yaşamaktadır. Bu durum esasında kızı için de geçerli olmaktadır. Yaşadıkları konak bir ormanda yer almaktadır. Anne ve kız ormanı tanımak amacıyla gezintiye çıkarlar. Sonrasında ise genç kadının kızı olan Chloe ilginç bir şekilde kaybolur. Bu kaybolma olayından sonra ise olaylar tamamıyla değişik bir hal almaya başlayacaktır.

ABD yapımı bir korku filmi olarak karşımıza çıkan Bebeğin Laneti; uzun metrajlı film kategorisi içerisinde yer alıyor. 2017 yılı yapımı olan Bebeğin Laneti’nin orijinal adı ise Curse of the Witch’s Doll olduğu biliniyor. 5 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girecek olan film; tam anlamıyla korku filmi formatına uygun olmasıyla ön plana çıkıyor. Genç yaştaki bir kadın ile onun kızının hayatından esinlenerek senaryo edilmiş olan film; korku dolu anları da beraberinde getiriyor. Filmin yönetmeni ise Lawrence Fowler olduğu biliniyor. Yeni nesil teknolojilerle desteklenen film ekibi esasında mükemmel bir görselliği de izleyiciye sunuyor. Bundan dolayı filmin vizyona çıkmasını pek çok sinema sever heyecan içerisinde bekliyor. Bundan dolayı filmin vizyona gireceği gün sabırsızlıkla bekleniyor.

Esasında ülkemizde çok da bilinmedik oyuncular olmasa da her biri kendi alanında ün yapmış oyuncu kadrosu Bebeğin Laneti filminde görev alıyor. Neil Hobbs ile Claire Carreno tanınan oyuncular olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca filmde Helen Crevel de rol alıyor. Yine Amerikalı oyuncu Michelle Archer de filmde rol alıyor. Oyuncuların üstün performansları çok daha nitelikli bir filmin karşımıza çıkmasında etkili oluyor. Bununla birlikte oyuncuları görsek efektlerle de desteklendikleri biliniyor.

2019 Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Curse of the Witch's Doll
Yönetmen: Lawrence Fowler
Aktörler: Helen Crevel, Philip Ridout, Layla Watts, Neil Hobbs, Claire Carreno, Michelle Archer, Robert Ansell, William Frazer, Laura Janes, Ethan Taylor
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Birleşik Krallık
Filmin Süresi: 95 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17