Sitemizde Toplam 3256 Film, 37 Kategori ve 3639 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Beyaz Hüzün Yerli Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Beyaz Hüzün Yerli Film izle

Büyük bir çerkez sürgünü olmuştur. Büyük çerkez sürgününde ise Abrek, annesini de yanına alarak Anadolu topraklarına sığınır. Fakat kaderin on bu yaşattıklarına karşı da boyun eğmeyecektir. Annesini de bir cami köşesinde kaybetmesiyle birlikte çok acı dolu sahneler kendilerini bulur. Annesini de kaybetmesi ile birlikte artık yapayalnız kalmaya başlayacaktır. Kader onun üzerine darbe üzerine darbe indirmeye devam etmektedir. Fakat hayat devam ettiğinden dolayı da doğal olarak yaşamını bir şekilde sürdürmenin yollarını aramaya başlar. Osmanlı topraklarına sığınmakla işe başlayacaktır. Buraya yönelerek hayatının devamının geri kalan bölümünü de bu topraklarda sürdürmeye devam ediyor. Aynı zamanda Abrek bundan sonra ki süreç içerisinde de hayatını bir asker olarak sürdürmeye devam edecektir. Osmanlı toprakları içerisinde yaşamını asker olarak sürdürme kararı alır.

Ayrıca Balkan Harbine katılan enilgiyi acı bir şekilde hissetmeye devam eden Abrek, Sarıkamış Harekatı içinde yola koyulmaya devam edecektir. Üstelik onun en büyük gayesinden birisi olarak da kendisine bağlı olan birliği de Sarıkamışa ulaştırmaya çalışmaktır.  Kenan Korkmaz, Murat Yatman, Duygu Poyraz gibi başarılı oyuncuları filmin içerisinde görme şansına sahip olacağız. Hem tarihi hem de dram ağırlıklı şekilde devam eden filmi sizlerde artık kesintisiz bir şekilde izleyeceksiniz. Filmi geniş çaplı şekilde ele aldığımız zaman ise özellikle dram sahnelerinin çok fazla olduğunu söylemek gerekiyor. Bu sayede film severlerde oldukça duygusal sahnelerle karşı karşıya kalmaya başlayacaktır. Kenan Korkmaz yönetmenliğinde çekilmiş olan filmi sizlerde kaliteli ve sorunsuz şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Filmin aynı zamanda da Türkiye yapımının olduğunu belirtmek isteriz. Vizyona gireceği tarih de film severler tarafından fazlasıyla merak edilmeye devam ediliyor. Konusu ile etkileyici olduğunu kanıtlayan filmin beyaz perde de yer alacağı tarihin ise 19 Aralık 2019 olduğunu söylemek gerekir. Film hakkında genel görüşlere bakıldığı zaman da filme izleyici kitlesinin büyük bir ilgi duyacağı yönünde görüşler var.

Abrek karakterinin annesinin ölümünden sonra ki hayata tutunma serüvenini anlatıyor. Osmanlı topraklarında kalarak birliği Sarıkamış bölgesine taşımak en büyük hayallerinden biri olacak. Bunu başarıp başaramayacağını ise filmi izleyerek net şekilde öğrenmeye başlayacaksınız.

Büyük bir çerkez sürgünü olmuştur. Büyük çerkez sürgününde ise Abrek, annesini de yanına alarak Anadolu topraklarına sığınır. Fakat kaderin on bu yaşattıklarına karşı da boyun eğmeyecektir. Annesini de bir cami köşesinde kaybetmesiyle birlikte çok acı dolu sahneler kendilerini bulur. Annesini de kaybetmesi ile birlikte artık yapayalnız kalmaya başlayacaktır. Kader onun üzerine darbe üzerine darbe indirmeye devam etmektedir. Fakat hayat devam ettiğinden dolayı da doğal olarak yaşamını bir şekilde sürdürmenin yollarını aramaya başlar. Osmanlı topraklarına sığınmakla işe başlayacaktır. Buraya yönelerek hayatının devamının geri kalan bölümünü de bu topraklarda sürdürmeye devam ediyor. Aynı zamanda Abrek bundan sonra ki süreç içerisinde de hayatını bir asker olarak sürdürmeye devam edecektir. Osmanlı toprakları içerisinde yaşamını asker olarak sürdürme kararı alır. Ayrıca Balkan Harbine katılan enilgiyi acı bir şekilde hissetmeye devam eden Abrek, Sarıkamış Harekatı içinde yola koyulmaya devam edecektir. Üstelik onun en büyük gayesinden birisi olarak da kendisine bağlı olan birliği de Sarıkamışa ulaştırmaya çalışmaktır.  Kenan Korkmaz, Murat Yatman, Duygu Poyraz gibi başarılı oyuncuları filmin içerisinde görme şansına sahip olacağız. Hem tarihi hem de dram ağırlıklı şekilde devam eden filmi sizlerde artık kesintisiz bir şekilde izleyeceksiniz. Filmi geniş çaplı şekilde ele aldığımız zaman ise özellikle dram sahnelerinin çok fazla olduğunu söylemek gerekiyor. Bu sayede film severlerde oldukça duygusal sahnelerle karşı karşıya kalmaya başlayacaktır. Kenan Korkmaz yönetmenliğinde çekilmiş olan filmi sizlerde kaliteli ve sorunsuz şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Filmin aynı zamanda da Türkiye yapımının olduğunu belirtmek isteriz. Vizyona gireceği tarih de film severler tarafından fazlasıyla merak edilmeye devam ediliyor. Konusu ile etkileyici olduğunu kanıtlayan filmin beyaz perde de yer alacağı tarihin ise 19 Aralık 2019 olduğunu söylemek gerekir. Film hakkında genel görüşlere bakıldığı zaman da filme izleyici kitlesinin büyük bir ilgi duyacağı yönünde görüşler var.

Abrek karakterinin annesinin ölümünden sonra ki hayata tutunma serüvenini anlatıyor. Osmanlı topraklarında kalarak birliği Sarıkamış bölgesine taşımak en büyük hayallerinden biri olacak. Bunu başarıp başaramayacağını ise filmi izleyerek net şekilde öğrenmeye başlayacaksınız.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Beyaz hüzün
Yönetmen: Kenan Korkmaz
Aktörler: Suat Ergin, Yavuz Gürbüz, Senol Kara, Kenan Korkmaz, Ali Poyraz, Edip Tutal, Murat Yatman
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 125 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17