Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3601 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Bize Müsaade 2019 Yerli Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Bize Müsaade 2019 Yerli Film izle

Film içinde film dedikleri bu olsa gerek diyerekten filmin konusuna baktığımız zaman, Bize Müsaade filminde, bir yönetmenin başına gelen ilginç ve komik anıları ele alıyor. Yönetmen çekmeyi planladığı filmi için mekân arayışına girer. Mekân arayışını birçok yerden sonra en son akıl hastanesinden yana kullanır. Akıl hastanesine ziyarete giden ve mekân görünümü nasıl diye sorgulayan yönetmen başına geleceklerden habersizdir.

Akıl hastanesine giden yönetmen ilk başta hasta zannedilerek hastanede rehabilite edilmeye başlanır. Lakin yönetmen kendini ne kadar anlatmaya çalışsa da yanlış anlaşılmalar birbirini takip eder ve yönetmenin hastaneden çıkışı zorlaşır. Bu zorluğun arasında kendini ispatlamak isteyen yönetmen ise ne yapacağını bilmemektedir. Kendini kaptan zanneden bir deli, savaşlardan başarılı ile çıkmış bir komutan, güzellik kraliçesi, beyaz atlı prenses, centilmen şövalye olduğunu düşünen bir çok akıl hastası yönetmenin çevresinde toplanır ve birbirinden komik olaylar birbirini izlemeye başlar.

Düğün Dernek 2, Hababam Sınıfı Yeniden filmlerinden tanıdığımız Giray Altunok ilk kez yönetmen koltuğuna oturarak çektiği Bize Müsaade filmi ile sinema izleyicilerine merhaba diyor. Dizinin senaristliğini de üstlenen Giray Altunok, yeteneklerini sergilemekten kaçınmamış ve filmin başrol oyuncusu da kendisi oldu. Fırat Albayram, Sami Aksu, Fatih Al, Ferit Aktuğ gibi başarılı oyuncuların yanı sıra yeni yüzlerden olan Ferdi Sancar, Elit Andaç Çam, Deniz Karaoğlu’da oyuncu kadrosunda yer alıyor. Yapımcılığını Hann Medya’nın üstlendiği komedi türündeki filmin dağıtımını ise CGV Mars Dağıtım üstleniyor. Filmin gösterime giriş tarihi ise 30 Ağustos 2019 tarihi olarak açıklandı.

2019 Filmleri, Komedi Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Bize Müsaade
Yönetmen: Giray Altinok
Aktörler: Sami Aksu, Ferit Aktug, Fatih Al, Firat Albayram, Giray Altinok, Emre Yesiloz
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. memo
    memo 17 Nisan 2020 04:42

    beğendim

Reklamı Kapat X
8jAw17