Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3672 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Canavarlar Ligi izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Canavarlar Ligi izle

Canavarlar Ligi - Rumble 2020 Animasyon Film izle

Canavarlar Ligi filmi, canavar güreşlerinin uluslar arası arenada popüler bir spor olduğu dünyada genç Winnie’nin sevimli bir canavara koçluk yapmaya başlamasıyla gelişen olayları konu ediniyor. Genç Winnie’nin babası başarılı bir koçtur. Daha önce çok sayıda canavara koçluk yapmış ve çok başarılı olmuştur. Winnie ise hayatta örnek aldığı tek insan olan babasının yolundan gitmek istemektedir. Ancak bu zannedildiği kadar kolay olmayacaktır. Winnie’nin herhangi bir tecrübesi yoktur. Kimse onunla çalışmak istemeyecektir. Başarılı olacak olan canavarlar ona zaten ihtiyaç duymamaktadır. Winnie yepyeni bir canavar güreşçisi bulmak zorundadır.

Bu canavarın başarılı olma potansiyeli olmalıdır. Ancak her ne kadar arayışa girse de böyle bir canavara ulaşamaz. Sonunda bir canavar bulur lakin onun da herhangi bir potansiyeli yoktur. Winnie çok uzun uğraşlar vermek zorundadır. Buna rağmen şampiyonluk maçını kazanması neredeyse imkansızdır. Bulduğu canavar oldukça hantaldır. Üstelik canavar güreşleri tarihine damga vuran Ahtapot rakip tanımamakta ve herkesi yenmeyi başarabilmektedir. Winnie’nin koçluk yapmaya başladığı canavar güç ve onu kullanma sorunu yaşamaktadır. Herkes Winnie’ye uğraşlarının boşa gideceğini ve bu canavarla asla başarılı olamayacağını söyler. Winnie her ne kadar umutsuzluğa kapılsa da büyük hedefinden asla vazgeçmeyecektir. Koçluğunu yaptığı canavar devler ligi mücadelesinde Ahtopot’u ringe gömmeli ve şampiyon olmalıdır. Babasının başarılarına ulaşmanın başka bir alternatifi yoktur. Bunun için uzun bir çalışma dönemine girerler. Canavar pes etse de Winnie sürekli sporcusunu çalışmaya zorlar.

Bir şampiyonu müsabakaya hazırlama ciddiyetinde çalışmalarını sürdürür Winnie. Verdiği mücadelenin başarıyı yakaladığında değerli olacağının farkında olan genç Winnie sporcusunu da bu şekilde motive eder. Ve günler günleri aylar ayları kovalamış o büyük gün gelip çatmıştır. Winnie’nin sevimli canavarı Ahtapot’un karşısında şampiyonluk maçına çıkacaktır. Ahtapot, genç Winnie’nin çalıştırdığı canavarı ile olan maçında hangi destek ile avantaj sağlayacaktır? Tüm dünyanın izlediği maçta genç Winnie hedefine ulaşabilecek midir? İmkansız denilen olay yani Ahtapot’un yenilmesi gerçekleşecek midir? Winnie babasının başarılarını geçebilecek mi? Canavarlar Ligi isimli Animasyon – Komedi – Fantastik – Macera filmini Hamish Grieve yönetti.

2020 Filmleri, Aile Filmleri, Animasyon Filmler, Film izle, Komedi Filmleri

Canavar güreşlerinin popüler bir spor olduğu dünyada genç Winnie'nin sevimli bir canavara koçluk yapmaya başlamasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

Filmin Orjinal Adı: Monster-Liga
Yönetmen: Hamish Grieve
Aktörler: Ben Schwartz, Will Arnett, Geraldine Viswanathan, Terry Crews, Rebecca Quin, Jimmy Tatro, Tony Danza, Joe Anoa'i, Fred Melamed, Michael Buffer, Stephen A. Smith
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2021 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
 1. TAKMA ANİMASYON
  TAKMA ANİMASYON 25 Temmuz 2020 16:42

  FİLMİNİDE GETİRİN
  GERÇEKTEN GÜZEL BİR SİTE AMA BAZI FİLMLERİ BULAMIYORUM

Reklamı Kapat X
8jAw17