Sitemizde Toplam 3427 Film, 37 Kategori ve 4006 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Casus izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Casus izle

Casus (The Operative) 2019 Filmi HD izle

Rachel İsrail ‘in en meşhur ve korkulan istihbarat örgütü Mossad ‘ın ajanlarından biridir. Babasının ölümü ve Londra’daki cenaze töreninde bir anda, arkasında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Araştırmalar sonucunda Rachel’in nerede olduğu hakkında bir ipucu bulunmuştur. Almanya’dan İsrail’e çağrılan eski gözetmeni Thomas’la şifreli bir telefon görüşmesi yapmıştır. Herkes bu görüşme üzerinde yoğunlaşmış ve Rachel’i aramaktadır. İran’da nükleer program geliştirilmektedir. Rachel’in hayatı da bu programa karşı geniş çaplı bir casusluk girişiminin içinde kaybolmuştur. Thomas hem Rahcel ‘i hem de görevini düşünmek zorundadır. Bir yandan Rachel’i korumaya çalışmaktadır. Bir yandan ise bu projenin Mossad’ın operasyonlarına ne gibi tehtidler oluşturabileceğini belirlemek zorundadır. Tüm bunları yaparken de Rachel’in geçmişe yönelik yaptığı her şeyi takip etmesi gerekmektedir. Bir an önce işe başlayıp tüm sorunları çözmek zorundadır. Thomas bu soruların cevaplarını bulup Rachel’e sağ salim ulaşabilecek midir?

3 uluslu bir ortaklıkla yapımına başlanan The Operative filmi gerilim ve casusluk konularını ustaca işleyen, heyecanla beklenen bir proje. Almanya, İsrail ve Fransa ‘nın usta isimlerinin bir araya gelip ortaya çıkarttığı bu filmde üç ülkenin sanatçılarının bakış açılarını da bulacak ve üç kültüre ait detayları fark edeceksiniz. Yönetmen koltuğunu emanet ettikleri Yuval Adler aynı zamanda filmin senaryosunu da yazmış. Black Bear Pictures firmasından çıkan filmin Türkiye dağıtımını Filmartı firması üstleniyor. Muhteşem görüntülerin yönetmenliği Kolja Brandt ‘e ait.

The Operative filminin oyuncu kadrosu da oldukça geniş skalaya sahip. Farklı ülke sanatçılarını bir araya getiren yapımın oyuncu kadrosunda kimler yok ki? Başrol Rachel rolünde Diane Kruger ‘i Thomas Hirsch rolünde ise Martin Freeman ‘ı izleyeceğiz. Onlara Farhad rolü ile Kanadalı oyuncu Cas Anvar, Röska rolüyle Werner Daehn, Dan rolüyle Liron Levo, Daniel rolüyle Rotem Keinan eşlik ediyor. İran sinemasının tanıdık yüzlerinden Hadi Khanjanpour ve İsrailli oyuncu Ohad Knoller de güçlü oyuncu kadrosundaki isimlerden birkaçı.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2019 yapımı Casus (The Operative) izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj 1080p hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Die Agentin
Yönetmen: Yuval Adler
Aktörler: Diane Kruger, Martin Freeman, Cas Anvar, Rotem Keinan, Lana Ettinger, Yoav Levi, Yohanan Herson, Rita Bäde, Annette Atzpodien, Daniel Wandelt, Julia Schneider, Mohsen Azimi, Mehdi Mosadekpur, Gal Friedman, Ohad Knoller
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 116 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. Fani
  Fani 28 Eylül 2019 14:01

  İzlesek sorun yok

 2. metin
  metin 17 Eylül 2019 13:25

  heyecanlı bir filme benziyor izleyebilirsek.

 3. coolaid
  coolaid 1 Eylül 2019 02:05

  güzel film izlenir..

Reklamı Kapat X
8jAw17