Sitemizde Toplam 3401 Film, 37 Kategori ve 3962 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17 8jAw17

Casuslar Köprüsü izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Casuslar Köprüsü izle

Casuslar Köprüsü - Bridge of Spies 2015 Filmi Full izle

Film, soğuk savaş döneminin en şiddetli yıllarında geçmektedir.Amerikan yasalarının üstünlüğüne inana başarılı bir avukat olan James B.Donovan, ABD ve SSCB arasında yaşan soğuk savaş döneminde ABD’de tutsak düşmüş olan bir KGB ajanının avukatlığını üstlenir.Hükümetin idam edilmesini istediği bir mahkeme duruşmasında Donovan mahkumu idamdan kurtararak 30 yıl ceza almasını sağlar.Kamuoyu Donovan’ı ihanetle suçlasada Donovan mahkumun ilerde bir CIA casusu ile takas olabileceğini düşünmektedir.Nitekim beklentisi boşa çıkmaz ve CIA U-2 casus uçağının kurtulan pilotu Francis G. Powes, SSCB tarafından yakalanılarak tutsak edilir.SSCB pilotun ABD tutsak olan Rudolf Abel ile takas edilmesini ister.CIA, bu takas sürecinde Donovan’ı görevlendirir fakat Donovan’ın hiçbir resmi sıfatı olmayacak, yakalanması durumunda CIA ve hühümet tarafından tanınmayacaktır. Donovan, takas anlaşmalarını yapmak üzere Berlin’e gittiğinde yine bir ABD vatandaşı olan ve Berlin’de doktora yapan Frederic Pryor’un da yanlış zamanda yanlış yerde olduğu için Alman Demokratik Cumhuriyeti tarafından hapse atıldığını öğrenir. Bu durumda, Abel karşılığında her iki devletten iki vatandaşını da geri alabilmek için, Donovan inanılmaz bir diplomasi yürütmek zorunda kalır.

Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Tarihi Filmler, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2015 yapımı tarih ve gerilim türü Casuslar Köprüsü - Bridge of Spies filmini sitemizden ücretsiz full hd kalite izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: Bridge of Spies: Der Unterhändler
Yönetmen: Steven Spielberg
Aktörler: Mark Rylance, Domenick Lombardozzi, Victor Verhaeghe, Mark Fichera, Brian Hutchison, Tom Hanks, Joshua Harto, Henny Russell, Rebekah Brockman, Alan Alda, John Rue, Billy Magnussen, Amy Ryan, Jillian Lebling, Noah Schnapp
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2015
Filmin Süresi: 142 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17