Sitemizde Toplam 2350 Film, 35 Kategori ve 2323 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 1080p Yerli Film izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
 • Fragman
Yükleniyor, Lütfen bekleyiniz...

Google +
VK
Whatsapp
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 1080p Yerli Film izle

Son birkaç sene içerisinde sinemada biyografik anlatılara sahip olan filmlerle dikkat çeken bir yapımcı çıktı. Ayla ve Müslüm gibi filmlere imzasını atan aynı zamanda da Çiçero ve Türk İşi Dondurma gibi tarihin değişik sayfalarında yaşanan olaylar da uyarlayan Mustafa Uslu, aynı tarzda devam etmeye çaba veriyor. Bu kapsamda tıpkı Müslüm Gürses’in hayatına odaklandığı gibi bir yapımla seyircisini mutlu edecek olan Uslu’nun yapımcılığını yaptığı yeni filmi Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu… Türk spor tarihine ve belki de Türkiye tarihine damgasını vuran bir isim olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatacak olan bu film, pek çok açıdan dikkat çekici.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi konu olarak da iyi gibi duruyor. Ülkemiz ve spor tarihine adını altın harflerle yazdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatı her zaman filmlere konu olacak türdendi. Kariyerine 7 Dünya Rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 olimpiyat madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu, 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve birçok farklı başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatından farklı kesitlerin olacağı filmde, anlatının genel yapısı ve ortaya çıkacak olan detaylar da seyirci açısından dikkat çekici olabilir. Pek çok açıdan izleyicisiyle bağ kurabilecek bir yapım olduğunu düşünmekteyiz bu filmin. Keza Naim Süleymanoğlu gibi bir değerin özellikle de hayatının son dönemlerinde yaşadığı sıkıntılar göz önüne alındığında, filmi üzerinden anlatıların da dikkat çekici olacağı düşünülebilir.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin oyuncu kadrosu da gayet iyi. Naim Süleymanoğlu’na Daha filmiyle birçok ödül alan genç yıldız Hayat Van Eck hayat verecek. Aynı zamanda Yetkin Dikinciler, Gürkan Uygun, Selen Öztürk, İsmail Hacıoğlu gibi önemli isimleri de filmde izleyebilirsiniz. Filmin genel yapısı senenin en konuşulan yapımlarından birisi olmaya müsait.

2019 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu
Yönetmen: Ozer Feyzioglu
Aktörler: Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Renan Bilek, Baris Kiralioglu, Ugur Günes, Bülent Alkis, Ismail Hacioglu, Mehmet Esen
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 141 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. y4114
  y4114 15 Temmuz 2020 16:49

  bıraktım geldım evimi gerıde adımı andılr kan karıstı tenıme demiştı anam bana buzda olsan erıme kaldırdım dunyayı derytlerımı gerıde

 2. y4114
  y4114 15 Temmuz 2020 16:47

  ya abı bıkere ya vizyonda yada fragman olmasın lutfen abı

 3. fy
  fy 18 Nisan 2020 23:21

  güzel

Reklamı Kapat X