Sitemizde Toplam 2677 Film, 35 Kategori ve 2637 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Çılgın Baskın izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Çılgın Baskın izle

Çılgın Baskın (Raid dingue) 2016 HD Film izle

Film özel bir time girmeye çalışan bir kadın polis memurunun hikayesine odaklanıyor.Polis memuru Johanna’nın en büyük hayali özel time katılıp tehlikeli operasyonlarda göreve almaktır.R.A.I.D adı verilen bu özel tim polis teşkilatındaki en yetenekli polislerden oluşmaktadır.Johanna hayalini gerçekleştirmek için timin elemelerine katılmaya başvurur.Ancak özel timin şefi kadınlardan pek hoşlanmamaktadır ve Johanna’nın ekipte yeri olmadığını düşünmektedir.Ancak Johanna’nın babasının bakanlıkta çalışması sebebiyle şef ekibe katılmasını engelleyemez.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Dany Boon aynı zamanda filmin sinir bozucu eğitim şefi rolünü de üstleniyor. Senaryoda ise yönetmenle birlikte Sarah Kaminsky imzası var. Johanna karakterini Alice Pol’ün canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Michel Blanc, Yvan Attal, Sabine Azéma ve Patrick Mille gibi isimler de yer alıyor.

Aksiyon Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Aksiyon ve komedi türü Çılgın Baskın (Raid dingue) filmi izleme seçenekleriyle sitemize 1080p hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Die Super Cops - Allzeit verrückt
Yönetmen: Dany Boon
Aktörler: Alice Pol, Dany Boon, Michel Blanc, Yvan Attal, Sabine Azéma, Patrick Mille, François Levantal, Anne Marivin, Florent Peyre, Alain Doutey
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2016 Fransa / Belçika
Filmin Süresi: 105 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.