Sitemizde Toplam 3252 Film, 37 Kategori ve 3626 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Cin Aşk Büyüsü 2019 Yerli Film izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Cin Aşk Büyüsü 2019 Yerli Film izle

Cin Aşk Büyüsü Filmi izle; Yerli korku sineması örnekleri her geçen gün daha güçlü seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Özellikle yönetmen Battal Karslıoğlu’nun üçüncü uzun metrajı Cin Aşk Büyüsü, cin kavramını aşk ile bütünleştiren etkili bir görselliğe sahip. Film, sevdiği kadını elde etmek adına aşk büyüsü yapan genç bir adamın hikayesine odaklanmaktadır. Aslında ilk bakışta çok klişe bir öykü izlenimi sunsa da, aşkın getirmiş olduğu zaaflar ve insanın aşk uğruna yapamayacakları göz önüne alındığında filmin detaycılığı korku temasıyla bütünleşerek izleyicisini gayet yerinde bir yerli korku deneyimine ulaştırmaktadır. Bu deneyimin içerisine kendinizi bıraktığınız an itibariyle de her sahnesi daha da verimli bir anlatı sizin karşınıza çıkmış olacaktır.

Cin Aşk Büyüsü filmi biraz önce de dediğimiz gibi genç bir adamın sevdiği kadını elde etmek adına yaptırdığı aşk büyüsü üzerine odaklanmaktadır. Aşk ateşiyle yanıp tutuşan Musa, gönlünü kaptırdığı Esra’yı elde etmek adına her şeyi göze almaktadır. Ancak her deneyiminde büyük hüsranlara uğrayan Musa’nın son çaresi de aşk büyüsü olmaktadır. Son dönemlerde sosyal medyada da büyük yankı uyandıran aşk büyüsünü deneyen Musa, beklediğinden de çok iyi bir sonuca ulaşır. Ancak işler Musa’nın istediği şekilde gitmeyecektir. Her büyünün basitliğinde olduğu gibi felaketin oluşma ihtimallerinde de artış görülmektedir. Bu durum Musa için içinden çıkılması çok zor bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Cin Aşk Büyüsü tek parça pek çok açıdan seyir zevki yüksek bir anlatı. Bu anlatı içerisine dahil olduğunuz an itibariyle de sizler sinemasal anlamda gerçekten de yerli konjoktörün korku deneyimlerini daha hızlı keşfetmiş olacaksınız. Bu keşif süreci sayesinde de sinemadaki bütünselliği çok daha derin bir şekilde keşfedebilirsiniz. Hepiniz için güzel seyirler olmasını dileriz. Bu filmde aşka bakış açınız bir kez daha değişebilir.

 

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Cin Aşk Büyüsü
Yönetmen: Battal Karslıoğlu
Aktörler:
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi:
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 4 yorum yapılmış.
 1. ilkin
  ilkin 16 Nisan 2020 02:13

  niye açılmıyor film

 2. ilkin
  ilkin 16 Nisan 2020 01:33

  süper film baxmaga deyer

 3. ilkin
  ilkin 16 Nisan 2020 01:31

  süper film

 4. Duygu
  Duygu 19 Ocak 2020 03:45

  Harika

Reklamı Kapat X
8jAw17