Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3677 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Dans Çiftliği – Farmtastic Fun 2019 Animasyon Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Dans Çiftliği – Farmtastic Fun 2019 Animasyon Film izle

Birçok hayvanın bir arada yaşadığı çiftlikte geçen günlük yaşamı konu alan animasyon filmidir. Gençliklerinden beri hayvanları çok seven ve onlarla uğraşan aile kendilerine büyük bir çiftlik yapmaya karar verir. İçinde onlarca hayvan olmasını istedikleri bir çiftlik kurmaya başlarlar. Gelen tüm hayvanlar birbirleriyle mutlu bir uyum içerisindedir. Diğer çiftliklerden farklı olarak buraya mutluluk hakimdir. Hatta çiftliği ziyaret eden herkes böyle bir yere sahip olmak istemektedir. Tüm hayvanlar neşe içerisinde tüm gün şarkı söyler, dans ederler ve günlerini mutluluk içerisinde geçirirler. Bir süre sonra bunu herkesle birlikte yaşamak isterler. Artık çiftliğin kapıları tüm hayvanlara açıktır! Daha büyük eğlenceler tüm kasaba halkını beklemektedir. Birbirinden güzel şarkılarla birlikte dans etmeye ve mutlu günler geçirmeye herkes hazırdır. Tavuklar, inekler, atlar, domuzlar… Daha birçok hayvan mutlu şarkıları, eğlenceli dansları ve çok daha büyük şovlarıyla sizi bekliyor! Hayvanların bir arada yaşadığı,enerjik dünyaya adım atmaya hazır mısınız?

Hepsi birbirinden renkli ve eğlenceli hayvanların bir arada yaşadığı çiftlikte geçen maceraları konu alan Dans Çiftliği ABD yapımı bir animasyon filmidir. Rengarenk görüntüler, eğlenceli müzikler, harika arkadaşlık ve aile öyküleri barındıran animasyon filminin süresi 70 dakika olarak açıklandı. Çekimler, yapım ve animasyon üretim süreci için çok uzun zaman harcanan filmin bütçesi de çok konuşulan konular arasında geliyor. Giderek gelişen animasyon dünyasının son örneklerinden olan filmde canlı görüntülerin ve kaliteli seslerin birleşimi tadına doyum olmayacak bir film ortaya çıkartmış. Yönetmen koltuğunda Pippa Seymour oturuyor. Senaryosu ise animasyon dünyasının en bilindik isimlerinden olan Denis Schooler ‘ın kaleminden çıktı.

Hepsi birbirinden renkli ve eğlenceli hayvanların bir arada yaşadığı çiftlikte geçen maceraları konu alan Dans Çiftliği ABD yapımı bir animasyon filmidir. Rengarenk görüntüler, eğlenceli müzikler, harika arkadaşlık ve aile öyküleri barındıran animasyon filminin süresi 70 dakika olarak açıklandı. Çekimler, yapım ve animasyon üretim süreci için çok uzun zaman harcanan filmin bütçesi de çok konuşulan konular arasında geliyor. Giderek gelişen animasyon dünyasının son örneklerinden olan filmde canlı görüntülerin ve kaliteli seslerin birleşimi tadına doyum olmayacak bir film ortaya çıkartmış. Yönetmen koltuğunda Pippa Seymour oturuyor. Senaryosu ise animasyon dünyasının en bilindik isimlerinden olan Denis Schooler ‘ın kaleminden çıktı.Dans Çiftliği – Farmtastic Fun 2019 Animasyon Film izle

2019 Filmleri, Aile Filmleri, Animasyon Filmler
Filmin Orjinal Adı: Farmtastic Fun
Yönetmen: Pippa Seymour
Aktörler: Alfred Hill, James Kane, Stephanie Magee, Mara Saucedo
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 70 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17