Sitemizde Toplam 3212 Film, 37 Kategori ve 3557 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Demir Adam 1 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Demir Adam 1 izle

Demir Adam 1 (İron Man) 2008 Filmi Türkçe Dublaj HD izle

Hem mühendislik dahisi hem de playboy oloarak tanıyacağımız Tony Stark, filmin başrolünde bulunuyor. Üstelik bu kişinin kendi ülkesine bakıldığı zamanda teknoloji harikası olduğunu net şekilde görmeye başlayacaksınız. Teknoloji harikası olarak ortaya çıkan bu şehirde ise füze ve silah imalatlarına aralıksız şekilde devam ediliyor. Aynı zamanda Afganistan’da yeni bir füze tanıtımı da yapılmaya başlanmış oluyor. Fakat bu esna da ne yazık ki esir düşerek yaralanmaya başlıyor. Bu esna da ise onu kaçıranlar  hemen kendileri için yeni bir füze yapmasını söylüyor. Tony istediklerini yapmayarak tam tersine zırhlı bir giysi yapıyor. Fakat bunu yapmasının en temel amacı ise keskin aklıyla kurtuluşunu hazırlamaya çalışmaktır. Çünkü ellerinden başka türlü kaçması çok alışılagelmiş bir durum değildir. Bunu başarabilmenin en iyi çözüm yollarından birisi de mutlaka mantığının kullanılması olacaktır. Boş zamanlarını ise daha çok kadınlarına ayırmaya başlayan Tony tamamen farklı bir şekle bürünmeyi başarıyor. Üstelik onun bununla baş edebileceğinin nasıl mümkün olacağı düşünülmesi gereken bir başka esas konu olmayı başarıyor.

Farklı bir hikayesi ile izleyicileri kısa zaman içerisinde etkisi altına almayı başaran filmlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda artık sizlerde istediğiniz zaman dilimi içerisinde film desteğini alarak filmi izlemeye başlamış olacaksınız. 2 Mayıs 2008 tarihi itibariyle sinema dünyasında yerini alan son derece etkileyici bir film olmayı başarıyor. Filmin yönetmenliğinin kim tarafından yapıldığı da izleyiciler tarafından bir başka merak edilen konulardan biri olma özelliğine sahiptir. Jon Favreau yönetmenlik koltuğuna oturmuş olan isimlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Filmde bulunan son derece tecrübeli oyunculara baktığımız da ise Robert Downey JR. Terrence Howard gibi isimlere rastlıyoruz. Son dönemin en etkileyici hikayelerinden birisi olarak bilinen Iron Man, izleyiciler nezdinde de yüksek bir puan almayı başarıyor. Tamamen kaliteli bir şekilde hizmet ortaya koyulduğundan dolayı sizlerde bekleme yapmadan bu etkileyici filmi bir an önce izlemeye de başlayabilirsiniz. 2 Mayıs 2008 tarihi itibariyle vizyonda ki yerini almayı başaran filmlerden birisidir.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2008 yapımı aksiyon ve macera türü Demir Adam 1 (İron Man) filmi sitemize tek parça izleme seçeneğiyle birlikte eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Iron Man
Yönetmen: Jon Favreau
Aktörler: Robert Downey Jr., Terrence Howard, Jeff Bridges, Gwyneth Paltrow, Leslie Bibb, Shaun Toub, Faran Tahir, Clark Gregg, Bill Smitrovich, Sayed Badreya, Paul Bettany, Jon Favreau
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2008 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 126 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17