Sitemizde Toplam 3403 Film, 37 Kategori ve 3966 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17 8jAw17

Demir Adam 2 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Demir Adam 2 izle

Demir Adam 2 (İron Man 2) 2010 Filmi 1080p Full HD izle

Tony Stark filmde hem küstah hem de seksi bir iş adamı olarak izleyicilere kendisini tanıyor.Fakat bilinmesi gereken şudur ki İron Man’ın ta kendisi olarak ortaya çıkıyor. Üstelik bu özelliğini de tüm dünya ile paylaşıyor. Üstelik bunu da hiç çekinmiyor. Stark sırrını paylaşması içinde mahalle baskısıyla karşı karşıya kalıyor.  Fakat ordu da olsun hükemete de olsun hiçbir şekilde sır verme taraftarı içerisinde değildir. Tek bir sır yalnızca kahramana ait olmalıdır düşüncesi içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda teknolojinin de orduyla paylaşması içinde mutlaka yaşam içerisinde iktidarlığını hemen herkes kanıtlaması gerekiyor. Basından ve halktan da son derece baskı görmeye neden oluyor.

Ayrıca bilginin yanlış yerlere geçmesi konusunda da  korktuğundan dolayı Iron Man zırhının sırrını da açıklamaya başlıyor. Aksiyon, macera ve bilim kurgu üzerine kurulu olan filmi artık sizlerde kesintisiz bir şekilde izlemeye başlayacaksınız. Halktan baskı görmeye başlayan Tony, yanlış anlaşılmayaı düzeltmek adına da çeşitli itttifaklarla karşımıza çıkmaya başlıyor. Pepper Potts, James Rhodey Thoeds gibi güçlerle de birleşme kararı içerisine girmeye başlayacaktır. Son derece etkileyici bir film olduğunu ispatlama başarısına sahip olduğundan dolayı artık sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. İron Man serinin ikincisiyle de artık izleyici karşısına çıkmayı başaran etkileyici yapımlarından birisidir. Iron Man 2 ye baktığımız zaman da milyarder mucit olan Tony Stark arkadaşlarının son derece eğlence dolu sahneleriyle karşı karşıya kalmaya başlıyoruz. Böylelikle olduka eğlence dolu sahnelerle geçen ve aksiyonu da elden bırakmayan filmi sizlerde artık izlemeye başlayabilirsiniz. Iron Man 2 filmiyle sizlerde bir an önce tanışmaya başlayabilirsiniz.

Heyecan Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

İzleyiciler birinci seri de olduğu gibi filmin ikincisinde de kimlerin yer aldığını merak etmeye devam ediyor. Bakıldığı zaman ise Robert Downey Jr gibi ismi yine filmin ikinci serisinde de görebilmek mümkün ale gelmiş. Jon Favreau yönetmenliğinde devam eden bu filmi sizlerde artık kesintisiz bir şekilde bekleme yapmadan izlemeye başlayabilirsiniz. Son zamanın en iyi çıkışını yakalayan filmlerden biri olma özelliğine de sahiptir.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2010 yapımı aksiyon ve bilimkurgu türü Demir Adam 2 (İron Man 2) filmi izleme seçenekleriyle birlikte sitemize hd kalite eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Iron Man 2
Yönetmen: Jon Favreau
Aktörler: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Mickey Rourke, Samuel L. Jackson, Clark Gregg, John Slattery, Garry Shandling
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2010 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 124 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17