Sitemizde Toplam 3277 Film, 37 Kategori ve 3699 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Dijital Esaret 1080p Yerli Film izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Dijital Esaret 1080p Yerli Film izle

Komedi severlerin, kahkalara boğulacak en yeni filmlerden birisidir. Türkiye yapımı olarak ön plana çıkan Dijital Esaret, birbirinden güzel ve komik sahneleriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmin vizyonda yer alacağı tarih için ise 11 Ekim 2019 olduğunu söyleyebiliriz. Yönetmenliğini ise yakından tanımış olduğumuz Birol Güven ve Emre Kavuk üstleniyor. Aynı zamanda filmde yer alan isimlere bakıldığı zamanda Rasim Öztekin, Özgün Çoban, Yeşim Alıç gibi tanınan oyunculara yer verilmiş olduğunu görebiliyoruz. Filmin konusu da daha yayınlanmadan dikkat çekmeyi başarıyor diyebiliriz. Dijital dünyada işledikleri bir suç yüzünden bir grup genç cezaevine atılır.

Bu gencin cezaevi ve suç işledikleri süreci kapsayan bir hikayeyi ele aldığını söylemek mümkün. Bir grup genç, dijital dünyaya adım atar. Dijital dünyaya adım atmalarıyla birlikte yaşamlarında da birtakım değişmeler meydana gelmeye başlar. Gençlerin başlarına ne geleceği konusunda hiçbir şekilde bir fikri yoktur. Başlarına geleceklerini gördükten sonra şaşkınlık içerisinde olmaya başlarlar. İlk etapta hemen her şeyin kendi kontrollerinde olduğunu düşünüyorlar. Bu yüzden dijital dünya serüvenine atılan genç çok fazla korkmuyor. Nasıl olsa her şey bizim kontrolümüz altında ne başımıza gelebilir ki düşüncesi içerisindeler. Fakat beklenmedik süre zarfında dünyanın esiri olmaya başlarlar.

Üstelik işler gittik sıra daha da fazla çıkılmaz bir hal almaya başlar. Kendilerini cezaevinde bulmasıyla komik olaylarda ardı arkası kesilmeden yaşanmaya başlar. Cezaevinde yolları kesişmiş olan sosyal medya fenomenleri, internet bağımlısı ve hackerlar, kumarbazların özgürlüklerine artık bir an önce kavuşmaları gerekir. Bu özgürlüklerinden kısa bir süre içerisinde kurtulabilmeleri için ise son şansından başka bir şey yoktur. Cezaevinden çıkmak için byük bir uğraş verilmeye başlanır. Bu süreç içerisinde olan gençlerin başına da birtakım süprizler gelmeye başlayacaktır. Üstelik gençler de bu süprizleri gördük sıra şaşkınlıklarını gizleyemeyecekler.

Birbirinden değişik ve akıcı şekilde gerçekleşen konuları ele aldığından dolayı Dijital Esaret filmini izlemenizi öneriyoruz. Pek çok kişi daha şimdiden filmi izlemeden bile yayınlanmış olduğu fragmanıyla da mest olmuş durumda. Filmin komik ve farklı olaylarını yakından görmek adına hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Dijital Esaret
Yönetmen: Emre Kavuk
Aktörler: Simay Barlas, Rasim Öztekin, Özgün Çoban, Ümit Ünker, Eray Ertüren, Kaan Sevi, Yesim Aliç
Yapım Yılı ve Ülkesi: 1955 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. zülkarni
  zülkarni 16 Nisan 2020 21:59

  harika bir filim olmuş.

 2. zülkarni
  zülkarni 16 Nisan 2020 21:57

  çok güzel bir filim olmuş.birde seyretsem.

Reklamı Kapat X
8jAw17