Sitemizde Toplam 2611 Film, 35 Kategori ve 2582 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Diriliş izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Diriliş izle

Diriliş - The Revenant 1080p HD Film izle

Hugh Glass kürklerini almak için hayvan avına çıkan bir şirket için çalışmalar yapan oldukça tecrübe sahibi bir tuzakçı olan bir kişidir. Ama avlama yaptıkları yerlerde kendileri hariç yabancı olan hem yerli Kızılderili insanlar hem de Fransız askerleri sıkça yer almaktadır. Bir avın ardından bir boz ayının saldırısı sonucunda ölüm teşkil edecek bir şekilde yer alan Glass’ı, yavaşlama durumunu ortadan kaldırmak için yola beraber çıkmış olduğu ekip tarafından ölüme terk edilir. Ama bu yeri bütün kişilerden daha iyi bilme özelliğini taşıyan avcı Glass hayatta kalır ve yavaş bir şekilde olsa da yaraları iyileşme gösterir. Ayrıca hayatta kalması için birçok geçerli ön sebebi vardır. Bu durum karşısında hayatta kalmak adına büyük mücadele örneği veren Glass içinde bulunduğu zorlu doğa şartlarını ve yaralanan bölgelerdeki ağrıları yenebilecek mi? Bu eşsiz konulu filmin 2016 yılında vizyonda olduğunu yeniden hatırlatalım. 3 sene öncesini kapsayan bir yapıt ile sinema severlerin karşısına çıkan bir şaheser diyebiliriz.

Daha önceden yönetmenlik yaptığı filmlerden Oscar Ödülü kazanmış olan Alejandro G. Iñárritu isminin bu filmde de yönetmenlik görevini üstlendiğini görüyoruz. Başarılı yapıtlar ile sinema severlerin büyük beğenisini kazanan bir yönetmenin yapımında yer aldığı bu filmin her sahnesi büyük emek ile çekilmiştir. Filmin senaryo yazarlığını filmde yönetmenlik rolünde olan Alejandro G. Iñárritu ve Mark L. Smith yer alıyor. ABD, Hong Kong ve Taylan ülkelerinin yapımında yer aldığı filmin türü ise Western ve Macera olarak karşımıza çıkıyor. 2 saat 36 dakikalık bir süreye sahip filmi büyük bir merak ve sürükleyicilik özellikleri ile mutlaka izlemeniz önerilmektedir. Bu filmin en güzel yanlarından biri sürekli olarak izleyici yeni bir maceraya götürmesi olarak dile getirebiliriz. Dilerseniz filmin kısa fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilir ve kendi zevkinize uygun ise izleyebilirsiniz.

Diriliş filminin oyuncuları arasında Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter, Paul Anderson (XVIII), Kristoffer Joner, Brendan Fletcher, Lukas Haas yer alıyor. Çok kaliteli bir oyuncu kitlesine sahip olan Diriliş filmi, geçmiş tarihlerde sinema da boy göstermişti. Büyük bir gişe getirisi elde eden filmi yine büyük bir kitle izlemişti.

Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Film izle, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: The Revenant - Der Rückkehrer
Yönetmen: Alejandro G. Iñárritu
Aktörler: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter, Forrest Goodluck, Paul Anderson, Kristoffer Joner, Joshua Burge, Duane Howard, Melaw Nakehk'o, Fabrice Adde, Arthur RedCloud, Christopher Rosamond
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2015 United / Hong Kong / Tayvan Devletleri
Filmin Süresi: 156 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. ersen
    ersen 15 Mayıs 2020 07:04

    mutlak izlenmesi gereken bir film..vaktin nasıl geçtiğini anlıyamıyorsunuz ve gözünüzü ekrandan ayıramıyorsunuz..leonardo dicapriodan inanılmaz bir oyunculuk.