Sitemizde Toplam 3274 Film, 37 Kategori ve 3694 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Dora ve Kayıp Altın Şehri 2019 1080p HD Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Dora ve Kayıp Altın Şehri 2019 1080p HD Film izle

Pek çok çocuğun çizgi filmini sevgiyle izlediği Dora artık sinema perdesinde. Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi, seyircisine eşsiz bir dünyanın kapılarını açmaktadır. Dora, doğayla iç içe büyümüş olan bir kızdır. Hayatının büyük bir kısmını da ailesiyle birlikte doğa üzerinde keşifler gerçekleştirerek sürdürmüştür. Fakat Dora’nın bu sefer karşısına çıkacağı macera, balta girmemiş ormanlardan da çok daha korkutucu türden. Üstelik bu maceradan kaçma şansı da ne yazık ki yok. Artık liseye gitme zorunda olan Dora’nın her zaman genç bir kaşif olan ruhuyla arkadaş edinmesi çok da gecikmez. Yeni arkadaş grubu, ailesiyle olan iletişim ve yepyeni maceralar üzerinden şekil alan bu film izleyicisine iyi bir anlatı olanağı tanımaktadır.

Oldukça dikkat çekici bir anlatıya sahip olan Dora ve Kayıp Altın Şehri hd  filminin başrolünde son dönemlerin önemli genç yıldızlarından 17 yaşındaki Eugenio Debez yer alıyor. Genç oyuncuya ise Micke Moreno, Nicholas Coombe, Maddeline Madden ve Temuera Morrison gibi isimler eşlik ediyor. Pek çok açıdan seyircisiyle bağ kurabilecek kapasitede yapılara da sahip olan bu film sayesinde sizler, etili bir gençlik yapımı izleme olanağını da bulabilirsiniz. Dora the Explorer yapımı bu olanağın içerisine zeki bir senaryo sayesinde sizleri yerleştirmiş olacak. Bu da pek çok açıdan seyircisiyle bağ kurma konusunda filmin ne denli önemli bir konuma yerleştiğini gösterebilmektedir zaten.

Filmin yönetmenliği ise fantastik anlatılarıyla ünlü James Bobin’e ait. Daha önce The Muppets, Muppets Aranıyor ve Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden filmlerine yönetmenlik yapan Bobin, bu film sayesinde de anlatmak istediği fantastik dünyaların devamını getirmeye devam ediyor. Pek çok açıdan Dora The Explorer yapımını beğenme olasılığınız yüksek.İyi seyirler.

2019 Filmleri, Aile Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Dora und die goldene Stadt
Yönetmen: James Bobin
Aktörler: Isabela Moner, Benicio Del Toro, Michael Peña, Temuera Morrison, Eva Longoria, Danny Trejo, Eugenio Derbez, Q'orianka Kilcher, Caillou Pettis, Madeleine Madden, Adriana Barraza
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Avustralya / Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Secko
    Secko 10 Kasım 2019 01:42

    Guzel film

Reklamı Kapat X
8jAw17