Sitemizde Toplam 2828 Film, 35 Kategori ve 2753 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
aVWBWm secretbet-reklam

Düzenbazlar Kulübü izle

QgYP94
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.
QgYP94
Google +
VK
Whatsapp
Düzenbazlar Kulübü izle

Düzenbazlar Kulübü Filmi 2019 Türkçe Dublaj HD izle

80’li yıllarda Amerika’nın Beverly Hills bölgesinde yaşayan aileden kalma varlıklı olan zengin bir genç başka bir bölgeye göç eder. Hem öncesinde hem de göç ettiği yerde ailesinden kalan paradan dolayı projelerini rahatlıkla hayata geçirebilen bu genç çevresinde girişimci olarak nitelendirilmektedir. Girişimciliğinde bazı zaman başarılı bazı zaman başarısız olan bu genç gittiği yeni yerde kısa sürede kendisi gibi zengin olan gençleri bulur ve arkadaşlık kurar. Bu arkadaşlık ilk başlarda çok iyi ilerler ve işler ortaklığa kadar ilerler.

Joe, çevresindeki zengin genç güruha bir konuşma yaparak hem daha fazla kazanmak hem kendimizi özel hissetmek hem daha iyi bir yaşam için bir lobi kurmayı teklif eder. Bu teklife sıcak yaklaşan diğer zenginlerle beraber Billionaire Boys Club adlı bir kulüp kurarlar. Lakin bu kulüp ilk başta amacına ilerlese de bir süre sonra Düzenbazlar Kulübü olarak adlandırılacaktır. Yaptıkları işte sürekli olarak yanlışlar yapan ve sistemin çalışma şeklini saadet zincirine benzeten bu kulüp için işler iyi gitmeyecektir.

Amerikan sinema sektöründe genç birinin lobi tarzı bir grup kurup ticaret yapması sürekli olarak işlenen konuların başında gelir. Genelde filmlerde bu şekilde başarılı oldukları işlense de bu sefer işlerin tam tersine dönecek bir yapıt ile karşı karşıyayız. Dram ve biyografi türündeki bu filmin arka planda çalışan emekçi bilgilerine bakacak olursak; filmin yönetmenlik koltuğunda, Dead Last filmini 2001’de çekmiş olan ve aradan geçen 18 yıl süreden sonra tekrar yönetmenlik koltuğuna oturan James Cox karşılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kevin Spacey, Ansel Elgort, Taron Egerton, Emma Roberts, Suki Waterhouse, Judd Nelson, Thomas Cocquerel, Billie Lourd yer alıyor. Yine aynı şekilde filmin senaristliğini James Cox üstleniyor. Türkiye’de gösterime girecek olan filmin dağıtımcılığını ise Bir Film üstlenecek. Ülkemizde Düzenbazlar Kulübü adıyla vizyona girecek filmin yayınlanma tarihi 6 Eylül 2019 tarihi bekleniyor.

2018 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2019 yapımı Düzenbazlar Kulübü filmi türkçe dublaj ve türkçe altyazı izleme seçenekleriyle birlikte sitemize hd kaltiede eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Billionaire Boys Club
Yönetmen: James Cox
Aktörler: Ansel Elgort, Kevin Spacey, Taron Egerton, Emma Roberts, Ryan Rottman, Jeremy Irvine, Thomas Cocquerel, Bokeem Woodbine, Barney Harris, Waleed Zuaiter, Suki Waterhouse, Billie Lourd, Judd Nelson
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 108 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Veysel
    Veysel 5 Ekim 2019 23:16

    Good film good sinema good