Sitemizde Toplam 3215 Film, 37 Kategori ve 3558 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Efsane Takım Bilim Kahramanları izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Efsane Takım Bilim Kahramanları izle

Efsane Takım Bilim Kahramanları 2020 Animasyon Film izle

Türkiye’nin ilk yerli süper kahraman animasyon filmi olan Efsane Takım: Bilim Kahramanları’nda dünyayı imhaya hazırlanan Sutung ve onunla mücadele eden süper kahramanların hikayelerini anlatıyor. Sutung, etrafına zarar veren ve çevreyi yok eden kötü bir karakterdir. Kimseye en küçük iyiliği dokunmaz. O kötülük için yaratılmıştır. Güzel ne varsa onun düşmanıdır. İyi ne varsa onun karşısında durmakla mükelleftir. Sutung’un kötülüklerinin herhangi bir hudutu yoktur. Sutung bir silah geliştirmiştir. Bu bir biyolojik silahtır. Bu silahla doğanın dengesi tamamen bozulmaktadır. Oksijen dengesine müdahale eden silah dünyayı çölleştirecektir.

Sutung bu silahıyla Beydağları, Kaçkar Dağları ve Kaz Dağları’ndaki muhteşem ormanlara saldırır. Cennetten bir parça olan bu yerler şimdi yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Sutung dünyayı imha etmeyi kafasına koymuş ve bunun için yapmadığı fenalığı bırakmamaktadır. Sutung’un bu korkunç planına kimse bir şey yapamaz. Ancak dünyayı felaketlerden korumak ve kurtarmak için meydana getirilmiş bir yer vardır. Gizli Görevler Merkezi’dir orası. Sonunda Sutung’dan kaynaklanan korkunç haber Gizli Görevler Merkezi’ne ulaşır. Merkezin yöneticisi Şef Ahmet hemen planını yapar ve ekibini harekete geçirir. Ekibi tarihteki önemli bilim insanlarından esinlenerek yetiştirilmiş özel insanlardan oluşmaktadır. Bunlara Efsane Takım denilmektedir. Hezarfen, Cezeri, Hayyan ve Lagari’den oluşan ekip harekete geçer. Sutung ile şimdi hesaplaşma zamanıdır. Dünyaya verdiği zararın bedeli Sutung’a ödetilecektir. Dünyanın güzelliklerini koruyacak iyi yürekli insanlar hep olmuştur ve olacaktır. Sutung’un elinde bulunan biyolojik silah ile nasıl mücadele edeceklerdir?

Efsane Takım nasıl bir yolla Sutung’u alt etmeye çalışacaktır? Sutung’un tahrip ettiği ormanlar eski haline dönüştürülebilecek midir? Efsane Takım’a en ihtiyaçları olduğu anda kimden yardım eli uzanacaktır? Şef Ahmet’e o bekledikleri güzel haberi vermek için Efsane Takım hangi kahramanlıkları yapmak zorundadırlar? Efsane Takım: Bilim kahramanları animasyon filmini Suat Emuce, Ahmet Tekeş, Aydoğan Temel, Ercan Demirel ve Fatih Özkul birlikte yönettiler. Filmin seslendirilmesinde Mustafa Oral, Onur Kırış, Ozan Kotra, Pelin Gülmez ve Zencan Sakal görev yaptılar. Senaryoda ise Suat Emuce imzası bulunuyor.

2020 Filmleri, Animasyon Filmler, Film izle

Efsane Takım Bilim Kahramanları'nda dünyayı imhaya hazırlanan Sutung ve onunla mücadele eden süper kahramanların hikayelerini anlatıyor.

Filmin Orjinal Adı: Efsane Takim Bilim Kahramanlari
Yönetmen: Suat Emuce
Aktörler: Ercan Demirel, Mustafa Oral, Fatih Özkul, Aydogan Temel, Onur Kiris
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17