Sitemizde Toplam 3258 Film, 37 Kategori ve 3646 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Efsunlu – Kabirden Gelen 2019 Yerli Film izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Efsunlu – Kabirden Gelen 2019 Yerli Film izle

Filmde, içine cin kaçtığı düşünülen Burcu ve ona yardım etmek isteyen Kübra’nın hikayesini izleyeceğiz. Bir yurda bebekken bırakılan ve yurt sahibi Zahide tarafından evlat edinilen Burcu, Zahide tarafından onun çaresi olmayan bir beyin hastalığı düşüncesi ile insanlardan uzak büyütülmüştür.  Yirmili yaşlarına kadar herkesten ayrı tutulan Burcu konuşamamak ve çok hırçın olmakla birlikte sesi de yurdun koridorlarında sürekli yankılanmaktadır. Bu nedenle tüm yurdun dilindedir. Cinli olduğu için böyle olduğunu düşünen yurttaki öğrenciler ona çok zorba da davranmaktadırlar. Burcu’yu düşünmek yurda yeni gelen öğrenci Kübra’ya düşer.  Hemşirelik hayalleri kuran ve Burcu’ya yardım etmek isteyen Kübra, onunla bir türlü iletişim kuramaz. İletişim kurmanın yolunu bulduğunda ise orada tesadüfen mi yoksa korkunç bir planın parçası olarak mı seçildiğinin ayırdına varacaktır.

Eski ismi Kabirden Gelen olan, gösterime girmeden önce EfsunluKabirden Gelen olarak değiştirilen filmde,  içine cin kaçtığı düşünülen Burcu ve ona yardım etmek isteyen Kübra’nın hikayesini izleyeceğiz. Bir yurda bebekken bırakılan ve yurt sahibi Zahide tarafından evlat edinilen Burcu, Zahide tarafından onun çaresi olmayan bir beyin hastalığı düşüncesi ile insanlardan uzak büyütülmüştür.  Yirmili yaşlarına kadar herkesten ayrı tutulan Burcu konuşamamak ve çok hırçın olmakla birlikte sesi de yurdun koridorlarında sürekli yankılanmaktadır. Bu nedenle tüm yurdun dilindedir. Cinli olduğu için böyle olduğunu düşünen yurttaki öğrenciler ona çok zorba da davranmaktadırlar. Burcu’yu düşünmek yurda yeni gelen öğrenci Kübra’ya düşer.  Hemşirelik hayalleri kuran ve Burcu’ya yardım etmek isteyen Kübra, onunla bir türlü iletişim kuramaz. İletişim kurmanın yolunu bulduğunda ise orada tesadüfen mi yoksa korkunç bir planın parçası olarak mı seçildiğinin ayırdına varacaktır.

Eski ismi Kabirden Gelen olan, gösterime girmeden önce Efsunlu – Kabirden Gelen olarak değiştirilen filmde,  içine cin kaçtığı düşünülen Burcu ve ona yardım etmek isteyen Kübra’nın hikayesini izleyeceğiz. Bir yurda bebekken bırakılan ve yurt sahibi Zahide tarafından evlat edinilen Burcu, Zahide tarafından onun çaresi olmayan bir beyin hastalığı düşüncesi ile insanlardan uzak büyütülmüştür.  Yirmili yaşlarına kadar herkesten ayrı tutulan Burcu konuşamamak ve çok hırçın olmakla birlikte sesi de yurdun koridorlarında sürekli yankılanmaktadır. Bu nedenle tüm yurdun dilindedir. Cinli olduğu için böyle olduğunu düşünen yurttaki öğrenciler ona çok zorba da davranmaktadırlar. Burcu’yu düşünmek yurda yeni gelen öğrenci Kübra’ya düşer.  Hemşirelik hayalleri kuran ve Burcu’ya yardım etmek isteyen Kübra, onunla bir türlü iletişim kuramaz. İletişim kurmanın yolunu bulduğunda ise orada tesadüfen mi yoksa korkunç bir planın parçası olarak mı seçildiğinin ayırdına varacaktır.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri

Filmde, içine cin kaçtığı düşünülen Burcu ve ona yardım etmek isteyen Kübra’nın hikayesini izleyeceğiz.Kabirden Gelen 2019 Yerli Film izle

Filmin Orjinal Adı: Efsunlu - Kabirden Gelen
Yönetmen: Uğur Kaplan
Aktörler: Sedef Şahin,Elif Kartal,İlke Al,Dilara Çakır
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 8 yorum yapılmış.
 1. Yusuf
  Yusuf 22 Ocak 2021 11:29

  Güzel

 2. Ahmet
  Ahmet 21 Aralık 2020 00:19

  film açılmıyir

 3. mehmet
  mehmet 9 Aralık 2020 13:15

  güzel

 4. Sisi
  Sisi 1 Kasım 2020 11:07

  Guzell

 5. Jef
  Jef 30 Ağustos 2020 09:34

  Guzelll

 6. hakan
  hakan 17 Ağustos 2020 20:27

  asagidaki sarimsak kafalilar neye uzel demis film falan yok.

 7. Emrah
  Emrah 2 Ağustos 2020 16:23

  Guzelmıs

 8. Su
  Su 30 Haziran 2019 10:09

  Güzel

Reklamı Kapat X
8jAw17