Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3601 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

El-Deccur 2019 1080p Yerli Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
El-Deccur 2019 1080p Yerli Film izle

Bir grup öğrencinin okuldan hocalarıyla birlikte arkeolojik kazı yapmaya gitmeleri ve bundan sonra gelişen olayları konu alıyor. Arkeoloji bölümü öğrencilerinden oluşan bir grup, okuldan danışman öğretmenleri ile birlikte bir kazı için yola çıkarlar. Daha önce rotaları oluşturulmuştur ve bu kazı için çok heyecanlanmışlardır. Kazı noktasına vardıklarında tüm öğrenciler heyecanla işleri yapmaya başlar. İçlerinden birisi kısa bir süre sonra bir obje bulur. Bu objenin tılsımlı olduğunu fark etmeleri uzun zamanlarını almaz. Ancak bu obje onlara hiç iyi gelmeyecektir. Akşam olup da ortalık kararmaya başlayınca buldukları tılsımlı objenin de etkileri ortaya çıkar. Hayatlarını alt üst edecek olayların başlamasıyla neye uğradığını şaşıran öğrenci grubu olanlar karşısında korkmuş ve şaşkındır. Gecenin iyice çökmesiyle birlikte her şey daha da zorlaşır. Deccur ile yüzleşmek zorunda kalan öğrenci grubu kurtulmak için sabah olmasını beklemektedirler ama bu uzun saatler hiç kolay geçmeyecektir.

İlk çıkışını romantik komedi filmleriyle yapsa da son zamanlarda adını Türk yapımı korku filmleriyle duyuran Gökhan Arı ‘nın yönettiği El – Deccur filmi bu sene vizyona giren Türk yapımları arasında yer alıyor. Sezonun iddialı filmleri arasında yer alacağı konuşulan filmin konusu da bir hayli ürkütücü. Genç bir grubun başından geçen ürkütücü detaylara sahip öyküye şahit olacağınız filmin her saniyesinde tüyleriniz ürperecek. Ertuğrul Behrul Şan ‘ın yapımcılığını üstlendiği filmin öyküsü ve senaryosu yönetmen Gökhan Arı ‘nın kaleminden çıkıyor.

Korku filmlerinde öykü kadar önemli olan bir diğer konu da oyuncuların filme kattıkları ustaca roller oluyor. Bu filmde Türkiye ‘nin en ünlü isimlerini göremesek de korku filmlerinde başarılı rolleriyle yeni neslin en parlak isimlerini bulacağız. Başrollerde Fatih Kınacı, Aybars Mengi, İsmail Ülgey, Nasmina Tüten gibi isimleri izleyeceğiz. Onlara Ulukan Ağdaş, Dilara Demirdüzen, Merve Ceylan gibi isimlerini sıkça duyacağımız oyuncular eşlik edecek. Film öyküsüne eşlik edecek ses ve görüntü efektleri ise yapıma ayrı bir heyecan katacak.

 

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: El-Deccur
Yönetmen: Gökhan Arı
Aktörler: Fatih Kınacı, Aybars Mengi, İsmail Ülgey, Nasmina Tüten
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 90
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17