Sitemizde Toplam 2865 Film, 35 Kategori ve 2786 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

aVWBWm secretbet-reklam

Fakülte izle

QgYP94

  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
Reklamı Geç

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.
QgYP94
Google +
VK
Whatsapp
Fakülte izle

Fakülte (The Faculty) 1998 Filmi 1080p HD izle

Fakülte filminde, Harrington Lisesi öğrenciler arasında gruplaşmanın olduğu, uyuşturucunun okulda el altında satıldığı ve umursamaz öğretmenlerin bir araya geldiği sıradan bir lisedir.Öğrencilerden Casey Connor, futbol sahasında bulduğu sıradışı bir varlığı hemen öğretmeni Profesör Edward Furlon’a getirir ve bu varlığın dünya dışından geldiğini farkederler.Kısa süre sonra okulda tuhaf olaylar yaşanmaya başlar ve bir grup öğrenci okulda ki öğretmenlerinin uzaylı olduğuna tanık olurlar.Harrington Lise’si artık uzaylıların kontrolü altındadır.Kahramanlarımz bu durumu değiştirmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Ünlü yönetmen Robert Rodriguez’in Hollywood kariyerindeki ilk filmlerinden olan Faculty’nin başrollerinde Eliah Wood ve Josh Hartnett var.

Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

1998 yapımı korku ve bilimkurgu türü Fakülte (The Faculty) filmini sitemiz üzerinden full hd tek parça izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: The Faculty
Yönetmen: Robert Rodriguez
Aktörler: Jordana Brewster, Clea DuVall, Laura Harris, Josh Hartnett, Shawn Hatosy, Salma Hayek, Famke Janssen, Piper Laurie, Christopher McDonald, Bebe Neuwirth, Robert Patrick, Usher, Jon Stewart
Yapım Yılı ve Ülkesi: 1998
Filmin Süresi: 104 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.