Sitemizde Toplam 3242 Film, 37 Kategori ve 3611 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

G.I. Joe 3 Ever Vigilant izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
G.I. Joe 3 Ever Vigilant izle

G.I. Joe 3 Ever Vigilant 2020 Full Film izle

Cobra isimli bir grubun bulunduğu filmde, tehlike saçan bu grubun kötü emellerini gerçekleştirmeleri amacıyla elde etmiş oldukları tehlikeli bir silah ile çalışmalara başlarlar. GI Joe ekibi bu tehlikeli ve son derece kötü emelleri olan bu gruba karşı mücadele etmek için bir takım yolları aramaya başlar. Mücadele etmek için aradıkları şey için gerekenlerden ilki de daha önceden görev yapmış olan ve yeniden göreve getirmeye çalışırlar ve bunu oldukça mantıklı bulduklarını düşünürler. G.I. Joe film serisinin efsane filmi olarak göze çarpan üçüncü filmi olma özelliğini taşıyan bu filmin gerilim türünde yapımı planlanan kaliteli ve akıcı hikayesiyle ön plana çıkan filmin sinema severler ile buluşturularak onların filmi heyecan ile izlemesi amaçlanıyor.

Son derece büyük emekler verilerek senaryosu hazırlanan ve çekim aşamalarında da oldukça maliyetli harcamalar yapılarak oluşturulan bu filmin başka bir deyişle daha büyük işlere imza atacağını filmin içerisinde çeşitli roller alan oyuncu kadrosu ile görmek mümkündür. Ayrıca konusu ile de bu özelliğini bir kere daha kanıtlamış olma özelliğini taşıyor. 2020 yılında yeni çıkacak filmlerden biri olan ve bu filmler arasında kendisine oldukça iyi bir sıralamada yer bulması beklenen filmin birden çok tür içerdiği görülüyor. Filmde yer alacak hikayeyi destekleyen sahneler arasında ise gerilim, aksiyon, macera ve bilim-kurgu yer alıyor. D.J. Caruso ve AndréNemec gibi tecrübeli isimlerin yönetmenliğinde oluşturulan filmin büyük ilgi görmesi için yoğun çaba harcanıyor.

Filmin ipucu niteliğinde olması sebebiyle yayınlanan fragman filmde yer alan konu ve sahneler hakkında ufak detayları içeriyor. Bu da sinema severlerin beklentilerinin büyük olmasına yol açan etmenlerden biri oluyor. ABD yapımı bir film olan G.ı. Joe 3 oyuncu kadrosu gerçekten işinde büyük başarı sağlayan ve oynadıkları filmlerde yoğun ilgi gören oyunculardan oluşuyor. Filmde karakterlere hayat kazandıran isimler arasında şu an ismi açıklanan isimlerden Hollywood yıldızı olan Dwayne Johnson bulunuyor. Aksiyon ve macera denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Dwayne Johnson bu filmde de kilit noktalardaki karakterlere hayat verecek. Filmin vizyona gireceği ve ilk defa izleyici kitlesi ile buluşacağı tarih ise 16 Ekim 2020 olarak duyuruldu.

2020 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri
Filmin Orjinal Adı: G.I. Joe: Ever Vigilant
Yönetmen: D.J. Caruso
Aktörler: n/A
Yapım Yılı ve Ülkesi: 1000 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. erkan
  erkan 15 Nisan 2020 16:21

  flmi artık seyretmek istiyorum arkadaşlar olurmu acaba lütfen

 2. çiğdem
  çiğdem 11 Nisan 2020 22:05

  bence çok iyi film

 3. ilhan
  ilhan 2 Nisan 2020 14:11

  bu nedir ya fragman fragman film yoksa reklamda yapmayın

Reklamı Kapat X
8jAw17