Sitemizde Toplam 3434 Film, 37 Kategori ve 4024 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Gece Gelen Cin Bebek izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Gece Gelen Cin Bebek izle

Gece Gelen Bebek 2019 Filmi Yerli Sansürsüz Full izle

İsmiyle bile merak uyandırmayı başaran filmlerden biri olma özelliğine sahip. Gece Gelen cin bebeğin sadece bir özelliği var. O da yalnızca kadınlara musallat olmak.  Kadınlara musallat olan bir cin ve onlardan hamile kalan kadınları anlatan tüyler ürpertici filmlerin başında yer alıyor. Köyde genç bir kadın hayatını yaşamaya devam eder. Hayatı normal şekilde devam ederken beklemediği olaylarla da karşı karşıya kalır. Doğanın hayatı değişmeye başlayacaktır. Çünkü günlerden bir gün gece yarısında cinin birinin kendisine musallat olması sonucunda hayatında kabuslar yaşanmaya başlar.

Kendisine musallat olan kişi de İblisin oğlu Ziffar adında ki bir cindir. Doğa cinden hamile kalır. Üstelik işin en kötüsü de hamile kalmış olduğu bu cin bebeği doğurmak zorunda olmasıdır. Başına gelen bu olaylardan da mutlaka bir an önce korunmak zorunda kalacaktır. Kadın, başına gelen bu olaylardan bir an önce kurtulmanın mücadelesini de vermeye başlar. İlk yapmış olduğu işlerden biri olarak ise köy mezarlığında bulunan cinlerle bir anlaşma yapmak zorunda kalmasıdır. Eğer ki sizlerde gerilim ve korku içerikli filmleri seven bir kişiysenbiz o zaman Gece gelen cin bebek için tam size göre olduğunu söylemek mümkün. Her bir sahnesinde de doğal olarak nefes kesen olaylara el atılmış olduğunu görebilmekteyiz. Türkiye yapımı filmlerden biri olarak karşımıza çıkan bu filmi sizlerde artık ne zaman isterseniz isteyin izleme şansına sahip olacaksınız.

Buse Sevindik, Ömer Polat, Onur Çimen gibi birbirinden farklı usta oyunculara yer verilmiş olan etkileyici filmlerden biri olma özelliğine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda filmin yönetmenliğini kimin yapmış olduğu da bir diğer merak edilen konulardan birisidir. Filmin yönetmen kadrosu içerisinde yer alan isimlere bakıldığı zaman ise Bülent Aydoslu yer alıyor. 28 Kasım 2019 tarihi itibariyle sinema perdesi içerisinde kendisine yer bulma başarısı gösterecek filmlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Korku dolu anları filmin ilk başından sonuna kadar artık filmi izlerken iyiden iyiye hissetmeniz mümkün olacak. Kadınlara yönelik musallat olan cin ve bir kadının hikayesini konu alıyor.

2019 Filmleri, Korku Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri

2019 yapımı korku türü Gece Gelen Bebek filmi sitemize tek parça hd kalite izleme seçenekleriyle birlikte eklenmiştir.1080p HD Film izle

Filmin Orjinal Adı: Gece Gelen: Cin Bebek
Yönetmen: Bülent Aydoslu
Aktörler: Buse Sevindik, Omer Polat, Onur Cimen, Gizem Tataroglu
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17