Sitemizde Toplam 3412 Film, 37 Kategori ve 3989 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Gece Gelenler izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Gece Gelenler izle

Gece Gelenler 2019 Filmi Sansürsüz HD izle

Türkiye yapımı korku filmlerine bakıldığı zaman ise sürekli olarak film izleyicilerini tatmin edici şekilde hazırlandığını  görebilmekteyiz. Ülkemizde korku filmleri oldukça yüksek kalitede olduğundan dolayı doğal olarak film izleyicilerinden de yüksek IMDB puanı almaya hak kazanmaya başlıyor. Sürekli olarak Türkiye yapımı filmler ortaya çıkıyor. Kısa bir zaman sonrasında da ortaya çıkmak için hazırlanmış olan filmlerden birisi olarak da Gece Gelenler yer alıyor. Filmin adını okuduğunuz zaman bile neler olabileceğini az çok kestirebilmeniz de mümkün oluyor. Filmin ana konusuna bakıldığı zaman gece olduğu zaman korkunç şeyler gün yüzüne çıkmaya başlayacak. Günün kötü görünen şerleri karanlığın ortaya çıkması ile birlikte kendisini belli edecek. Kimisi bu kötülüklerden korunmak adına bir yol denemeye çalışırken kimisi de gelecek şer odaklarına karşı çaresiz kalacak.

Korku dolu anları ortaya çıkaracak olan etkileyici filmi sizlerde izleme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Üstelik işin en güzel taraflarından birisi olarak da filmi her izlediğiniz de tüylerinizi ürpertecek sahnelerin bir bir ortaya çıkıyor olması diyebiliriz. Aynı zamanda da film içerisinde oyunculuğu ile başarı toplayan oyunculara yer verilmiş olduğunu belirtmek isteriz. Türkiye de çekimleri süren korku filminde yer alan oyunculara göz atıldığı zaman ise  Murat Seviş, Müge Taştan, Tahsin Dursun gibi isimler ön plana çıkmış olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda kaliteli korku filmin yönetmenlik koltuğunda yer alan ve çekimlerini başarılı şekilde yürütme şansına sahip olan yönetmenin ise Fuat Yılmaz olduğunu söyleyebiliriz. Başarılı yönetmeni daha önce de izleyiciler tarafından çok fazla beğeni almayı hak kazanan korku filmi çekimlerinde yer aldığını gördüğümüzü söylemek isteriz. Gece gelenler korku filminin vizyonda ki yerini alacak olan tarihi de belirlenmiş oldu. Buna göre korku filmini izlemek isteyen film tutkunları da  31 Ekim 2019 günü filmi izlemeye başlayacaktır. Filmin aynı zamanda toplam süresinin bir saat yirmi beş dakika olduğunu belirtmek isteriz.

Kaliteli ve tüyler ürpertici sahneleri ile ön plana çıkan filmi bundan böyle artık sizlerde kesintisiz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Harika korku dolu sahnelere artık tanıklık edeceksiniz.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri

2019 yapımı korku türündeki Gece Gelenler filmi sitemize 1080p hd izleme seçenekleriyle birlikte eklenmiştir.Yerli HD Film izle

Filmin Orjinal Adı: Gece Gelenler
Yönetmen: Fuat Yilmaz
Aktörler: Murat Sevis, Müge Tastan, Tahsin Dursun, Halil Topal, Mustafa Uyar
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 80 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17