Sitemizde Toplam 3270 Film, 37 Kategori ve 3688 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Geçerken Uğradım izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Geçerken Uğradım izle

Geçerken Uğradım 2020 1080p Yerli Film izle

Geçerken Uğradım filminin konusuna ilk bakışta, Cavit isminde bir adamın toptancılık mesleği ile ilgilendiği bir karakter olduğunu görüyoruz. Daha önceden ailesine bir tatil sözü veren fakat bir türlü fırsat bulamayan Cavit, bu sözünü en yakın zamanda yerine getirmek için bir takım planlar yapar. Yaptığı planlar çerçevesinde fırsat bulmaya çalışan Cavit ailesine bir sürpriz yapma niyetinde olmaktadır. En büyük hayalleri olan denize girme olayını gerçeğe çevirmek isteyen Cavit ve ailesi İstanbul’dan yola çıkarak direk Antalya’ya gider. Gittikleri bu güzel ilimizde bir süre tatil yapan aile, daha sonra fırsat bulmuşken Türkiye’de gezilip görülmesi gereken yerleri gidip görmek için plan yapar. Bu planın ilk parçası Afyona gitmek olmuştur. Askerlik arkadaşı olan Cemil isimli kişi bu ilde yaşamaktadır. Onun ve ailesinin evine misafir olmuşlardır. Burada oldukça eğlenceli ve keyifli anları yaşayan Cavit ve ailesinin artık gitme vakti gelmiştir. Yola çıkmak için hazırlanan bu aile bir türlü bu durumu başaramamıştır. Çeşitli olayların yaşandığı filmde Cavit ve ailesinin Afyon ilinden İstanbul’a ulaşmasının mümkün olup olmadığını filmin vizyona girdiği gün öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

1 saat 45 dakika sürecek filmin çok yakında sinemadaki yerini alacağı açıklandı. Fragmanı izleyicilerin fikir sahibi adına yayınlanması sinema severlerin merakını artırdı. Filmin yönetmenine baktığımızda karşımıza çıkan usta yönetmen Onur Bilgin yer alıyor. Çekiminde büyük bir emek ile izleyicilere muhteşem film deneyimi yansıtmak isteyen usta yönetmen bu film ile dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. Aile ve aynı zamanda da komedi türünün birleşimi ile ortaya çıkan filmde oldukça eğlenme fırsatını elde edeceksiniz. Çekimleri tamamlanma aşamasında olan filmin beyaz perdeye damga vuracağı tahmin edilen bilgiler arasında yer alıyor.

Türk sinemasının en yeni yapıtlarından biri olacak Geçerken Uğradım filminin oyuncu yelpazesi de oldukça kaliteli ve geniş görünüyor. Selahattin Taşdöğen, Mihriban Er, Emre Ertunç, Mustafa Ertunç Alıcı, Hilal Anay ve Ahmet Taşpınar gibi oyuncuların rol almış olduğu Geçerken Uğradım filmi çok yakında gişede olacak. Filmin senaryo yazarlığı unvanına baktığımız zaman ise Ahmet Taşpınar ismini görüyoruz. Filmin beyaz perdede boy göstereceği tarih ise 28 Şubat 2020 olarak izleyicilere duyuruldu.

2020 Filmleri, Aile Filmleri, Komedi Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Geçerken Uğradım
Yönetmen: Onur Bilgin
Aktörler: Selahattin Taşdöğen, Mihriban Er, Emre Ertunç, Mustafa Ertunç Alıcı, Hilal Anay ve Ahmet Taşpınar
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17