Sitemizde Toplam 3252 Film, 37 Kategori ve 3626 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Gel Babacığına izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Gel Babacığına izle

Gel Babacığına (Come to Daddy) 2019 Filmi HD Full İzle

Otuzlu yaşlara gelmiş olan Norval, babasından uzakta sakin ve huzurlu bir yaşam sürmektedir. Kendisini ve annesini 30 yıl önce terk eden babası, Norval için bir hayalden ibarettir. Babası ile herhangi bir iletişimi olmayan genç adamın içini yıllar geçtikçe bir baba özlemi sarar. Norval adeta hayalinde bir baba yaratır. Bu hayaldeki baba her insanın düşlediği ideal babadan farksızdır. Baba figürünün eksikliğinin dayanılmaz bir hal alması ve babasının nasıl birisi olduğunu merak etmesiyle Norval’ın yolculuğu başlar. Genç adam babasının yaşadığı şehirden uzakta bulunan bir sahil kasabasına doğru yola çıkar.  Narval bu yolculuğun sonunda hayalindeki babası ile karşılaşacağını zanneder.

Norval’ın uzun yıllardır içinde biriktirdiği  tüm meraklar cevaba kavuşacaktır. Babasını yakından tanıyacak ama aslında büyük bir hayal kırıklığının içerisinde kendisini bulacaktır. Sürekli ve tehlikeli derecede sarhoş olan babası Norval’ı tehdit eden tavırlarıyla ürkütür. Yıllardır hayalinde oluşturduğu baba figürünün gerçek babası ile uzaktan yakından alakası yoktur. Norval babası ile sağlıklı bir iletişim kurabilecek midir? Evinden yüzlerce mil uzakta bulunan genç adamı ne gibi zorluklar beklemektedir? Tanımadığı babası ile birşeyler paylaşıp gerçek bir baba – oğul olmak için nelerle savaşmak zorunda kalacaktır? Babasını istediği gibi bir adama dönüştürebilecek midir yoksa hayal kırıklığı ile mi evine dönmek zorunda kalacaktır?

Korku – komedi tarzının önemli filmlerinden olmaya aday Come To Daddy filmini ünlü yönetmen Ant Timpson yönetti. Filmin senaryosunda yine Ant Timpson ve Toby Harvard imzası bulunuyor. Filmde Norval karakterini genç yaşında büyük bir üne kavuşan Elijah Wood oynuyor. Elijah Wood, sinemaseverler tarafından dünya sinemasının kült filmlerinden Yüzüklerin Efendisi serisinde canlandırdığı Frodo Baggins karakteriyle yakından tanınmaktadır. Come To Daddy filminde Norval’ın babası Gordon’u ise Stephen McHattie oynamaktadır. Garfield Wilson (Ronald Plum), Madeleine Sami (Gladys), Martin Donovan (Brian), Michael Smiley (Jethro) filmde yer alan diğer isimleri oluşturuyor. Ayrıca Come To Daddy filminde oyuncu olarak Simon Chin, Ona Grauer, Ryan Beil, Raresh DiMofte de yer almışlardır. Come To Daddy  filminin müziklerinde ise Karl Steven imzası vardır.

2019 Filmleri, Film izle, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Komedi ve korku türündeki Gel Babacığına (Come to Daddy) filmi sitemize 1080p hd tek parça kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Come to Daddy
Yönetmen: Ant Timpson
Aktörler: Elijah Wood, Stephen McHattie, Garfield Wilson, Madeleine Sami, Martin Donovan, Michael Smiley, Simon Chin, Ona Grauer, Ryan Beil, Raresh DiMofte, Alla Rouba, Noam Zylberman, Gord Middleton, Oliver Wilson
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 İrlanda / Kanada / Yeni Zelanda / Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 96 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. as
    as 12 Şubat 2020 19:14

    mukemmel

Reklamı Kapat X
8jAw17