Sitemizde Toplam 3256 Film, 37 Kategori ve 3639 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Geniş Aile Komşu Kızı 1080p Yerli Film izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Geniş Aile Komşu Kızı 1080p Yerli Film izle

Cevahir ve Ulvi bir oto yıkama dükkanı açarak hayatlarına yeni bir sayfa açmışlardır. Cevahir Zeynep’i çok özlemektedir, oto yıkama dükkanın onun kafasını bir nebze de olsa dağıtıyordur. Ulvi’nin tesadüf eseri eczane çalışan Cevahir’in hâlâ unutamadığı eski sevgilisi Zeynep’le kesişir. Cevahir bu haberi duyunca Zeynep’in yanına gider. Fakat Zeynep’in başı derttedir.Başı dertte olan Zeynep, Cevahir ve Ulvi’den yardım ister fakat Cevahir ilk önce yanaşmaz falan içindeki aşk onu yardım etmesi için zorluyordur. Zeynep’in abisi Katip kardeşine bir vasiyet bırakmıştır. Katip’in vasiyeti Zeynep’in Nebil ile evlenmesidir fakat Zeynep bu evliliği istememektedir. Bu evlilikten kurtulmanın tek şartı Nebil’in bu evlilikten vazgeçmesidir. Bu konuda Zeynep Cevahir ve Ulvi’ye güvenmektedir.

Katip’i Zeynep’ten soğutma görevini alan Cevahir ve Ulvi, Kütük ve Muazzez’in yardımlarıyla bu gerçekleştirmeye çalışır. Fakat öğrendikleri bir şey vardır Nebil’in öyle göründüğü gibi sevimli bir insan değildir. Nitekim Cevahir ve Ulvi mahallenin de yardımıyla kendilerini Zeynep’in uzaktan akrabaları gibi davranıp Nebil’i Zeynep’ten soğutmayı başarırlar. Fakat Nebil’in kötü tarafıyla da tanışan Cevahir ve ekibi başlarını ummadıkları belalara sokarlar. Film bundan sonra Nebil ve Cevahir’in ekibi arasındaki kovalamacaya dönmektedir ve başlarına gelen komik olaylarla birlikte izleyiciyi kahkaha tufanına sokacaktır. Bu 3.Geniş Aile filmi de diğerleri gibi izleyicileri gülmeye doyuracaktır.

Geniş Aile Komşu Kızı filmi 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyona çıkacaktır. Sevilen dizi Geniş Aile’nin devam filmi olan filmde başrollerde Ufuk Özkan(Cevahir), Bülent Çolak(Ulvi), Rojda Demirer(Zeynep) ve Emre Altuğ(Nebil) bulunmaktadır. Serinin 3. Filmi olan Geniş Aile Komşu Kızı ünlü yönetmen Cüneyt İnay tarafından çekilmiştir ve senaristliğini de Cüneyt İnan üstlenmiştir. Önceki iki filmi gibi merak uyandıran 3. Filmi de diğerleri gibi bol gişe alması bekleniyor. Filmde diziden de hatırlanıldığı üzere ana rolde olan Cevahir’in başından geçen olaylar anlatılmaktadır.,

Sarıyer Boyacıköy Mahallesinde çekilen Geniş Aile:Komşu Kızı filmi özellikle genç gruba hitap etmektedir ve fragmanlarından da sıra dışı olduğu kadar komiktir.

2019 Filmleri, Komedi Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Genis Aile Komsu Kizi
Yönetmen: Cüneyt Inay
Aktörler: Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Emre Altug, Rojda Demirer, Tolga Canbeyli, Mine Teber, Tugce Karabayir, Nihal Dinçel, Sahin Ergüney, Serdar Gökalp
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. Yilmaz
  Yilmaz 29 Mart 2020 17:47

  Guzel

 2. ter
  ter 21 Ağustos 2019 14:59

  sugyti

Reklamı Kapat X
8jAw17