Sitemizde Toplam 2677 Film, 35 Kategori ve 2637 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Gizli Bahçe izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Gizli Bahçe izle

Gizli Bahçe - The Secret Garden 2020 Full Film izle

The Secret Garden filmi, 10 yaşında bir kızın Hindistan’dan İngiltere’ye gitmesinin ardından başından geçen ilginç olayları konu ediniyor. Mary Lennox, Hindistan’da yaşayan İngiliz bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelir. Anne ve babasını 10 yaşındayken kaybeden Mary Lennox’un Hindistan’da hayatına devam etmesi zordur. Küçük kızın hayatta kalan tek akrabası amcası Lord Archibald Craven’dir. O da İngiltere’de yaşamını sürdürmektedir. Mary Lennox için tek çare amcasının yanına gitmektir. Amcasınn himayesinde yaşamak için Mary Lennox’u Hindistan’dan İngiltere’ye gönderirler. Amcasının kendisini sıcak bir şekilde karşılamasından memnun olan küçük kız hayatına burada devam eder. Yeni hayatına alışmaya başlayan Mary Lennox kuzeni Colin ile oldukça uyum gösterir. Ayrıca iki çocuk ile daha tanışır ve birlikte vakit geçirmeye başlarlar.

Çocuklar oyun oynarken Misselthwaite Malikanesi civarında mucizevi bir saklı bahçe bulurlar. Adeta masallardan çıkan bu saklı bahçede onları ne beklemektedir? İngiltere’nin kasvetli havası nasıl böyle bir bahçeyi içerisinde barındırmaktadır? Bu mucizenin kaynağı nedir? Kimler bu bahçenin farkındadır? Amcası Lord Archibald Craven bu bahçenin varlığını öğrenecek midir? Çocukları bu bahçede bekleyen bir tehlike var mıdır? Bahçenin bu kadar güzel olmasının altındaki efsanenin detayları nelerdir? Anne ve babasını kaybeden ve bir süre çile çektikten sonra İngiltere’nin yolunu tutan Mary Lennox’a bu bahçe kimin armağanıdır? Anne ve babası onu terk etmiş midir? Bahçenin gizemini öğrendikten sonra Mary Lennox için hayat bir başka anlam ifade edecek midir?

Dört çocuğu bağrına basan gizem onları tesadüfen mi seçmiştir? Lord Archibald Craven bu gizemin neresindedir? Yoksa bir aile dramının sonucu mudur bu bahçede yaşanan gizem? Adeta cennetten bir parça olan güzel bahçenin akıbeti ne olacaktır? Amerikan ve İngiliz ortak yapımı olan The Secret Garden filmini Marc Munden yönetti. Filmde Colin Firth, Dixie Egerickx, Julie Walters, Jemma Powell, Amr Wilson, Maeve Dermody rol aldılar. Fantastik bir dram türünde olan filmin senaryosu Jack Thorne tarafından kaleme alındı. Filmde yer alan müziklerde ise Dario Marinelli imzası bulunuyor.

2020 Filmleri, Aile Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Film izle, Türkçe Altyazı, Yabancı Film

Gizli Bahçe izle - The Secret Garden filmi izle, Küçük bir kızın Hindistan'dan İngiltere'ye gitmesinin ardından başından geçen olaylar anlatılmaktadır.

Filmin Orjinal Adı: Der Geheime Garten
Yönetmen: Marc Munden
Aktörler: Dixie Egerickx, Colin Firth, Richard Hansell, David Verrey, Julie Walters, Tommy Gene Surridge, Amir Wilson, Maeve Dermody, Isis Davis, Fozzie, Anne Lacey
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Birleşik Krallık / Fransa / Amerika Birleşik Devletleri / Çin
Filmin Süresi: 99 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.