Sitemizde Toplam 3274 Film, 37 Kategori ve 3694 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Godzilla vs Kong izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Godzilla vs Kong izle

Godzilla vs Kong 2020 Türkçe Dublaj Film izle

Sinema tutkunlarının yakından tanıdığı iki canavar Godzilla vs. Kong filminde bir araya geliyor. Fantastik macera türündeki filmleri sevenlere hitap eden ve oldukça başarılı olan filmde iki yenilmez canavarın maceraları konu ediliyor. Godzilla daha önceki filmlerde insanlığa karşı yok edici unsurlarla saldıran ve insanları ortadan kaldrmayı amaçlayan yaratıklar ile mücade edip onlara karşı galip geliyordu. İnsanlığın son umudu olarak ortaya çıkan Godzilla, yaratık tehdidini ortadan kaldırıp adeta bir kurtarıcı oluyor. Filmin diğer canavarı olan Kong ise daha önceki filmlerde Pasifik’te korkunç yaratıklara karşı savaşıp insanlığın geleceğini kurtarıyordu. Hem Godzilla hem de Kong karşımıza olağanüstü özellikleri olan iki canavar olarak çıkmıştı ancak insanların yanında yer alarak insanlığın kurtuluşu olmuşlardı.

Godzilla vs. Kong filminde bu iki canavar zaten çok üstün yeteneklerle donatılmış güçlerini bir araya getiriyorlar. Filmde Godzilla ve Kong’un karşısında ise tıpkı onlar gibi üstün özelliklere sahip düşmanlar yer alıyorlar. Bu fantastik iki canavarın insanların geleceği için var güçleri ile savaşmaları yeni bir efsanenin doğmasını sağlayacak. Godzilla ve Kong daha önceki filmlere göre hangi farklı niteliklerle ön plana çıkacaklar? Bu iki canavarın karşılarına düşman olarak kimler çıkacaklar? Bu düşmanların Godzilla ve Kong’a karşı ne gibi üstün tarafları olacak? Bu amansız savaşta insanların bir rolü olacak mı? Bu kıyasıya savaşın kazananı kim olacak? İnsanlığın varlığını tehdit eden canavarların arkasında yine insanlar mı olacak? Sinemaseverleri oldukça memnun eden  Godzilla vs. Kong filmi fantastik macera türünün kült eserleri arasında yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu devasa filmin yönetmenliğini daha önce düşük bütçeli korku filmleri ile başarı yakalayan Adam Wingard yaptı. Senaryoda ise geniş bir ekip çalışması göze çarpıyor. Terry Rossio, Lindsey Beer, Patrick McKay, T.S. Nowlin, Jack Paglen, Jahn D. Payne, J. Michael Straczynski ve Cat Vasko senaryo ekibinde yer alıyorlar. Alexander Skarsgard, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza Gonzalez, Jessica Henwick, Julian Dennison, Kyle Chandler, Demian Bichir, Danai Gurira, Zhang Ziyi, Lance Reddick gibi isimler filmde rol aldılar.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Film izle, Gerilim Filmleri

Fantastik türündeki filmleri sevenlere hitap eden ve oldukça başarılı olan filmde iki yenilmez canavarın maceraları konu ediliyor.Godzilla vs Kong izle

Filmin Orjinal Adı: Godzilla vs. Kong
Yönetmen: Adam Wingard
Aktörler: Jessica Henwick, Eiza González, Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård, Rebecca Hall, Lance Reddick, Kyle Chandler, Ziyi Zhang, Danai Gurira, Demián Bichir, Brian Tyree Henry
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17