Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3672 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Gölgelerin Üzerinde izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Gölgelerin Üzerinde izle

Gölgelerin Üzerinde - Above The Shadows 2019 Film izle

Amerika yapımı filmlerden biri olarak tanıdığımız Above The Shadows, dram ve fantastik ağırlıklı konularıyla vizyon karşısına çıkıyor. Buna göre sizlerde filmde ara ara fantastik dolu sahnelerle karşı karşıya kalırken kimi zamanda dramatik konulara şahit olmaya başlayacaksınız. Above The Shadows filminin konusunun ne olduğu yönünde de çok fazla sorular gün yüzüne çıkıyor diyebiliriz. Yönetmenlik koltuğunda olan isme bakıldığı zaman ise Claudia yer alıyor diyebiliriz. Gel gelelim filmin konusu da en az yönetmeninden oyuncularına kadar dikkat çekmeyi başarmıştır.

Gölgelerde yaşayan yalnız bir kadının hayat hikayesini ele alan bir film olma özelliğine sahip. Kadının başından geçen olaylar sonucunda hayatlarında dramatik sahneler yaşanmaya başlanır. Holly, seneler boyunca yaşamını yalnız bir şekilde geçiren fotoğrafçıdır. Öyle ki uzun yıllardır yalnız bir şekilde yaşam sürmesinden dolayı yalnızlığına da alışmıştır. Holyy, yaşamına bakıldığı zaman ise bir gölge olarak sürdürdüğü görülmektedir. Yıllar geçtikten sonra onu görebilen tek kişi ise Shane olur. Yalnız kalan Holly’nin yanına giderek onu görme şansını elde eder. Shane MMa dövüşçüsü ile tanışacaktır. Shane gtözden düşme sebeplerini araştırma başladığında ise nedeninin  Holly, yalnız kadından bir başkası olmadığını anlamaya başlar. Holly, neden olmuş olduğu bu şeyi yeniden tamir etmeye çalışması gerekiyor. Bunun içinde tek yapması gereken çözüm yollarından biri olarak ise Shane yeniden eski şampiyon statüsünü geri kazanmasından başka bir çarenin olmadığıdır.

Eski statüyü geri kazanması içinde artık elinden her ne geliyorsa ortaya koymaya da hazır hale gelir. Holly, Shane ile tanıştıktan sonra ise aşkın ne demek olduğunu daha iyi şekilde anlamaya çalışmış olacaktır. Aynı zamanda da kaderi için hayal etmiş olduğu her ne varsa teker teker ulaşma başarısını yakalamaya başlayacaktır. Artık eskisinden daha güçlü bir kişi haline gelmeye başlar.

Yalnızlığından da almış olduğu güç ile daha fantastik heyecanlara adım adım yol almaya başlar.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Altyazı, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Above the Shadows
Yönetmen: Claudia Myers
Aktörler: Olivia Thirlby, Alan Ritchson, Jim Gaffigan, Maria Dizzia, Megan Fox, Tito Ortiz, David Johansen, Justine Cotsonas, Owen Campbell, Pawel Szajda, Fina Strazza, Alex Gemeinhardt, Lauren Hartman, Taylor Selé
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 111 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17